1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став чемпіоном Європи у Словенії

24.11.2014 10:07Кікбоксинг

Житомисрський спортсмен Володимир Демчук на прізвище Дядя Вова став виграв чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, який 23 листопада 2014 року завершився у м. Марібор (Словенія). Демчук став чемпіоном у ваговій категорії до 69 кіклограм. Загалом же в турнірі брало участь  800 найкращих кікбоксерів старого світу-членів збірних команд з 35 країн.

У ваговій категорії до 69 кг були заявлені представники Болгарії, Угорщини, Македонії, Швеції, Російської Федерації, Польщі, Швейцарії, Литви, Словакії та інші. В попередніх боях жереб звів Володимира з Herve  Bissol - переможцем чемпіонату Франції 2014 року, але для нашого земляка це був тільки розігрів і, повністю домінуючи, одноголосним рішенням суддів перемогла Україна. Наступний бій «Дяді Вови» без перебільшення можна назвати битвою характерів, де, напружуючи всі сили, йому протистояв чемпіон Європи 2012 року турок  Kenan Gunaydin. Цей бій став прикрасою турніру: скажений темп, надзвичайна техніка та чудовий «таймінг» - скромна характеристика поєдинку майстрів. Але знову одноголосним рішенням суддів перемагає нащадок  поліських гайдамаків.

У півфіналі на Демчука вже очікував представник Хорватії Ognjen Ledinscak. Роблячи акцент на нанесення ударів по ногам суперника (лоу-кік), наш земляк повністю  деморалізував хорвата та виборов собі право прийняти участь у фіналі чемпіонату. Але фінал так і не відбувся, бо господар турніру словенець Grega  Rudolf, у зв’язку з травмою, відмовився від протистояння з нашим козаком.

Всього збірна України на цих змаганнях здобула шість медалей: дві золоті, дві срібні та дві бронзові. Разом з Демчуком, чемпіоном став Олександр Желепа (до 94 кг). «Срібло» у Івана Грищука (до 79 кг) і Артема Білова (до 84 кг). Дві бронзові нагороди здобула Катерина Гладка (музична композиція зі зброєю та музична композиція жорстокий стиль).