1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Житомирянин Володимир Демчук - бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

27.10.2014 04:06Кікбоксинг
Житомирський кікбоксер Володимир Демчук на прізвисько «Дядя Вова» у ваговій категорії до 67 кілограм став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO, який 20-26 жовтня 2014 року відбувся у місті Більбао Країни Басків (Іспанія).

У першому колі змагань жереб звів Володимира з місцевим бійцем Кріштіаном Ріверою - переможцем чемпіонату Іспанії 2014 року. Але, не зважаючи на шалену підтримку трибун, у жорстокому протистоянні з різноголосом суддівських рішень перемогла Україна.

У другому колі наступним  суперником став поляк  Міхаель Горбачевскі: суперник щосекунди пресингував, наносячи неймовірну кількість ударів, але Володимир вчасно зустрічав суперника та повністю контролюючи ситуацію в ринзі одноголосним рішенням здобув чергову перемогу. У півфіналі на нього вже очікував представник сусідньої Білорусі Андрій Хомяк. Цей бій  без перебільшення можна назвати прикрасою турніру: напружуючи по ходу поєдинку всі сили,  наш земляк не зміг здолати опір білоруса та виборов бронзову нагороду чемпіонату.

Загалом турнір зібрав збірні команди з 41 країни Старого світу. Від України на чемпіонаті, окрім Демчува виступило ще 8 спортсменів, які завоювали 1 срібну та 4 бронзових медалей.

1. Макогоненко Артем Олександрович (м. Харків, фул к -71 кг) - 2 місце
2. Саркісян Едгар Григорович (м. Харків, лоу к -91 кг) - 3 місце
3. Ткаченко Іван Сергійович (м. Черкаси С фул, +91 кг) - 3 місце
4. Приходько Ігор Миколайович (м. Черкаси С/Д фул , -81 кг) - 3 місце
5. Агабеков Раміль Заур-Огли (м.Миколаїв С фул - 60 кг) - 3 місце
6. Демчук Володимир Вікторович (м. Житомир У лоу-67 кг) - 3 місце
7. Зубчук Юрій Вікторович (Волинська обл. у лоу -81 кг) - 4 місце
8. Кирилюк Анна Володимирівна (м.Запоріжжя У лоу , -48 кг) - 4 місце
9. Савенко Артем Юрійович (м. Черкаси С фул- 63,5 кг) - 4 місце

Довідково
Володимир Демчук
(за прізвиськом «Дядя Вова») - заслужений майстер спорту України, 1988 року народження, випускник факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка, вихованець ЖДЮСШ «Авангард» Житомирської обласної ради, представляє фізкультурно-спортивне товариство „Україна”,  тренується під керівництвом Заслуженого тренера України В’ячеслава Гопанчука.  Нагадаємо що у жовтні 2013 року він єдиний з українських кікбоксерів виборов нагороду на Всесвітніх Іграх бойових мистецтв у Санкт-Петербурзі (Росія).

""
Теги: Володимир Демчук ДЮСШ Авангард 

Схожі новини