1 2 3 4 5 6

Кікбоксинг

Житомирянин Вячеслав Гопанчук потрапив до десятки найкращих тренерів з кікбоксингу WAKO за 2018 рік

30.01.2019 09:44Кікбоксинг

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO опублікувала список найуспішніших тренерів кікбоксингу WAKO за підсумками 2018 року, до якого потрапив і житомирянин Вячеслав Гопанчук.

Вячеслав Гопанчук

Місто: Житомир 
Клуб: ДЮСШ «Авангард» 
Тренерський стаж: 24 роки 

Під пильним оком Вячеслава Анатолійовича свою майстерність у минулому році продемонстрували багато його учнів: на юніорському Чемпіонаті світу – Артем Мельник, на континентальній першості та Кубку світу – Володимир Демчук, на Кубку Європи – Андрій Меленівський, на Чемпіонаті України – Артур Ліхіцький, Євгеній Антонюк, Денис Ярош, на Кубку України – Єгор Фролов. 

Заслужений тренер України. Останні три роки обіймає посаду головного тренера збірної України з кікбоксингу WAKO.

Андрій Мартинов

Місто: Київ
Клуб: WIZARD
Тренерський стаж: 24 роки
Заслужений тренер України.

Андрій Юрійович є наставником бронзового призера ЧЄ-2018 та багаторазового переможця етапів КС-2018 Артура Руденка, який також очолив свій рейтинг – кращих кікбоксерів минулого року. Окрім того, представник столичної тренерської школи кікбоксингу підготував чемпіона і двічі віце-чемпіона етапів Кубка світу Саміра Мехбалієва, дворазового бронзового медаліста КС-2018 Олексія Зєнкова, а також переможців і призерів національної першості (Демид Карін, Дмитро Сауляк, Іван Якуш, Нікіта Лисак, Георгій Підгулько) й кубкових змагань (Святослав Скарбовчук, Микола Хмельов).

Юрій Зубов

Клуб: Вулкан
Тренерський стаж: 27 років
Заслужений тренер України. 

У 2018 році вихованці досвідченого черкаського тренера відзначилися на усіх найбільших міжнародних стартах: Іван Ткаченко переміг на першості Європи, Роман Щербатюк став бронзовим призером Євро і володарем золота празького етапу Кубка Європи, тоді як Альбіна Сокол та Анжела Мовчан вибороли срібні відзнаки угорського етапу Кубка світу. На всеукраїнській арені учні Юрія Івановича вибороли медалі ЧУ-2018 (Ярослав Некоз, Владислав Бондаренко, Ольга Дудченко) та КУ-2018 (Михайло Лисак, Микола Токарчук).

Віталій Губенко

Місто: Кривий Ріг
Клуб: БАРС
Тренерський стаж: 14 років

За минулий рік вихованці Віталія Анатолійовича підкорили такі вершини: Чемпіонат світу серед юніорів (Олександр Єфіменко, Олег Беспятий), Чемпіонат Європи серед дорослих (Максим Семенчук, Олексій Сердюк), Кубок світу в Будапешті (Олексій Сердюк), Чемпіонати України (Кирило Сизов, Влад Царко, Гліб Чабан, Віталій Мануйленко). 

Володимир Єрьомін 

Місто: Павлоград
Клуб: СОК «Центр»
Тренерський стаж: 15 років
Тренер вищої категорії. 

Повний комплект нагород на юніорській першості планети зібрали учні Володимира Сергійовича: чемпіонство на рахунку Олександра Гошева і Гліба Мазура, срібна нагорода – в Богдана Ситника, бронза – у Данила Петіна. На дорослому Чемпіонаті Європи на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Олександр Українець. На етапі Кубку світу в Угорщині третю сходинку призового подіуму підкорив Владислав Ярмак. Не менш вдало виступили вихованці Володимира Єрьоміна на внутрішніх змаганнях: вікторія на ЧУ – у Данила Михайлова і Данила Матяша, срібло – в Рубена Огли, бронза – у Владислава Лимаренка.

Андрій Севрюков

Місто: Харків
Клуб: Победа
Тренерський стаж: 25 років
Заслужений тренер України. 

За підсумками 2018 року Андрій Миколайович може пишатися такими здобутками своїх спортсменів: бронзою ЧЄ та двома третіми місцями на етапах КС Юлії Демченко, «хорватським» золотом КЄ Андрія Сиротенка й Олександра Акімова, третім місцем на ЧУ Атарі Сураджа, вікторією на КУ Ігоря Скорини.

Анатолій Лабатюк

Місто: Кам’янець-Подільський
Клуб: ДЮСШ №2
Тренерський стаж: 17 років
Заслужений тренер України. 

Значними успіхами у 2018 році запам’ятаються такі вихованці Анатолія Анатолійовича: Роман Головатюк (бронзою на Європі, золотом на КС, сріблом на КЄ), Антоніна Осецька (третє місце на КС), Жанна Кондратова (топ-3 на Кубку світу), Денис Кушнір, Павло Кондратов, Олександр Назарчук, Владислав Ліпатов, Анастасія Расевич, Олександра Охотнік (медалісти найбільших національних стартів).

Руслан Осипов

Місто: Маріуполь
Клуб: КДЮСШ «Лідер»
Тренерський стаж: понад 15 років
Тренер вищої категорії. 

На різноманітних стартах відзначилися вихованці Руслана В’ячеславовича: Дмитро Кругальський – на Євро в Мариборі, Уляна Міщенко – на австрійському етапі Кубка світу, Артем Марченко, В’ячеслав Птичкін, Гліб Вінников, Давід Штепа – на чемпіонаті України, Михайло Будика, Руслан Барков – на Кубку України.

Артем Дріга

Місто: Курахове
Клуб: обласна ДЮСШ
Тренерський стаж: понад 15 років

На міжнародній арені успішним був один учень Артема Геннадійовича – Владислав Гида, який увійшов до переліку десяти кращих кікбоксерів 2018 року. Він став двічі срібним на континенті й один раз золотим на КС. А ось на внутрішній арені ціла низка вихованців наставника з Донеччини посіла призові місця – це Ринат Аскеров, Данило Проломов, Давид Ткачук, Богдан Челдик, Даніїл Гаращук (володарі золота ЧУ), Данило Вербицький, Андрій Кирієнко, Володимир Спіцин (срібні призери ЧУ), Олександр Новіков, Давид Зуєв (бронза ЧУ), Володимир Волокітін (третє місце на КУ).

Іван Зінченко

Місто: Кривий Ріг
Клуб: БАРС
Тренерський стаж: 16 років
Заслужений тренер України.

Іван Валерійович може пишатися бронзовим здобутком Максима Семенчука на першому етапі ЧЄ в Братиславі, золотом Віталія Мануйленка та бронзою Юрія Перетятька на етапах Кубка світу 2018, перемогами на ЧУ Аміля Мехтієва, Єгора Ярового, Єгора Цісаря, сріблом національної першості Дениса Волянюка та Дмитра Скляра, а також третім місцем на ЧУ Ростислава Герасименка й Олександра Риби.

Спортивний Житомир

Схожі новини