1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​Житомирянка Анастасія Коханчук виграла бронзу на Чемпіонаті Світу з бігу з перешкодами на 15 км

Чемпіонат Світу по трифекті – Spartan Trifecta World Championship 2019 відбувався 2-3 листопада в Греції. Учасникам чемпіонату Світу з бігу з перешкодами потрібно було подолати три дистанції за два дні – майже 50 км з різними перешкодами. З-поміж учасників з усього світу на чемпіонаті була і житомирянка Анастасія Коханчук. Спортсменка з Житомира стала третьою та виграла бронзову медаль в віковій категорії 24-29 років серед жінок на дистанції 15 км.

2019.11.06 12:21Легка атлетика

​Бердичівські легкоатлети взяли участь у VII Всесвітніх іграх військовослужбовців

В Китаї тривають VII Всесвітні ігри військовослужбовців. Українську збірну команду представляють 87 учасників у дванадцяти видах спорту, серед яких два легкоатлети з Бердичева – Віктор Лонський та Владислав Мазур.

2019.10.30 13:58Легка атлетика

​Бердичівляни потрапили до десятки найсильніших на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців​

Бердичівські легкоатлети взяли участь у Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, які зараз тривають в Ухані.

2019.10.24 12:53Легка атлетика

В Малині відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів

В Малині відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік гімназіади м. Малина 2019/2020 навчального року. Про це повідомляє сторінка Малинської ДЮСШ у ФБ.

2019.10.08 10:34Легка атлетика

​Житомирянка Анастасія Коханчук виграла бронзу Київського марафону

В місті Києві, 5 та 6 жовтня, відбувся масштабний дводенний міжнародний марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019. Участь в якому взяло майже 17 000 учасників та 1220 волонтерів. В категорії жінок, Avon Pink Run, на дистанції 3 км Житомир представляла спортсменка –Анастасія Коханчук. Вона подолала відстань у 3 км за 12 хвилин та 35 секунд і стала третьою серед учасниць марафону.

2019.10.07 11:39Легка атлетика

​Бердичівлянин пробіг милю та виграв бронзу

В Чернівцях, 29 вересня, відбулись легкоатлетичні змагання "Буковинська миля" з бігу на 1609 м (миля) по асфальтовому покриттю. Третє місце та бронзову нагороду серед юніорів здобув бердичівлянин Юрій Кузінський. Дистанцію в 1 милю він пробіг з результатом 4,57 хв.

2019.10.03 12:47Легка атлетика

Бердичівські висотники успішно виступили на Чемпіонаті України

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Участь у змаганнях взяли понад 540 спортсменів з усіх областей України.

2019.10.01 17:20Легка атлетика

Житомирянка Наталія Гороховець виграла бронзу на марафоні «Наш Краматорськ»

Житомирянка Наталія Гороховець фінішувала третьою на дистанції 30 кілометрів марафону Марафон "Наш Краматорськ" 2019, який відбувся минулими вихідними, 21-22 вересня. Наталія подолала дистанцію за 02:54:06.

2019.09.25 10:19Легка атлетика

Житомирянка виграла чемпіонат України з 12​ годинного бігу

Житомирянка Наталія Чісліна виграла чемпіонат України з 12 годинного бігу, який 21-22 вересня відбувся у Києві. За 12 годин Наталія зуміла подолати 90,407 км (92 кола), обігнавши найближчу переслідувачку, киянку Олгу Акімову на 15 кілометрів.

2019.09.24 10:43Легка атлетика

В Житомирі відбудеться ​перший забіг із собаками «Біжу з другом!»

Вперше у Житомирі, 21 вересня, відбудеться забіг із домашніми улюбленцями - собаками. Місце збору учасників: Гідропарк, біля ресторану “Дубки” о 14:00.

2019.09.20 15:42Легка атлетика

В житомирському гідропарку відбудеться крос “Поліська осінь”

Спортивний клуб “Полісся UA” запрошує усіх охочих взяти участь у традиційному, вже шостому кросі “Поліська осінь”, який відбудеться в житомирському гідропарку вже цієї суботи, 21 вересня. Це чудова нагода провести вихідний день в сімейному колі, позитивно та з користю для здоров’я.

2019.09.19 12:31Легка атлетика

Бердичівлянин Владислав Мазур – переможець Міжнародного турніру у Вірменії

2019.09.19 10:42Легка атлетика

Легкоатлети Житомирщини завоювали три призові місця на чемпіонаті України з бігу

Нещодавно, 15 вересня, у Львові відбувся чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. Спортсмени Житомирської області отримали три перемоги та посіли VI загальнокомандне місце.

2019.09.18 14:14Легка атлетика

​Бердичівлянин Владислав Мазур – переможець Міжнародного турніру зі стрибків

У місті Ванадзор, Вірменія, відбувся Міжнародний турнір зі стрибків у довжину на призи знаменитого легкоатлета, рекордсмена Європи, голови Федерації легкої атлетики Вірменії Роберта Емміяна. Перемогу на турнірі міжнародного рівня здобув спортсмен, бердичівлянин – Владислав Мазур.

2019.09.18 11:55Легка атлетика

В Житомирі відбувся Відкритий чемпіонат з легкої атлетики

Сьогодні, 13 вересня, в СДЮШОР з легкої атлетики відбувся Відкритий чемпіонат з легкої атлети серед юнаків та дівчат, присвячений до Дня фізичного виховання та спорту та до Дня міста Житомира.

2019.09.13 14:42Легка атлетика

Результати Нова Пошта Космічний напівмарафон 2019 в Житомирі

У неділю, 8 вересня, в Житомирі відбувся Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2019. Пропонуємо вашій увазі результати забігів.

2019.09.09 17:43Легка атлетика

Враження переможців від четвертого житомирського Космічного напівмарафону та результати

Цьогорічний житомирський Космічний напівмарафон зібрав рекордну кількість учасників – 4,5 тисячі. Лише на дистанцію 21 км – напівмарафон та естафета – зареєструвалося 415 учасників.

2019.09.09 10:36Легка атлетика

Переможцем забігу на дистанції 10 км став Вадим Рогозовський ​

Перше місце серед чоловіків на дистанції 10 км виборов легкоатлет-любитель - Вадим Рогозовський. Переможець долав 10 км серед 149-ти учасників Нова Пошта Космічного напівмарафону в Житомирі. З них 87 - чоловіків.

2019.09.08 16:47Легка атлетика

Представник Житомирської області став п’ятим на дистанції 21 км

Бердичівлянин Слава Олішевський, який подолав напівмарафон 21 км на Нова Пошта Космічний Напівмарафон, з результатом часу 1 год. 10 хв. 8 сек. - став п’ятим. І це найкращий результат цьогорічного забігу серед представників Житомирської області.

2019.09.08 15:55Легка атлетика

​Житомирянка виграла забіг на 10 км Нова Пошта Космічного напівмарафону

Житомирянка - Анна Абдулова стала переможницею серед жінок на дистанції 10 км категорії Абсолют на Нова Пошта Космічний напівмарафон. Анна Абдулова займається професійно триатлоном в складі Національної Збірної.

2019.09.08 15:07Легка атлетика