1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Артем Казбан з Дніпра виграв ІІІ Космічний напівмарафон у Житомирі

У Житомирі 9 вересня відбувся Нова Пошта Космічний напівмарафон до Дня народження міста. Переможцем цьогоріч став Артем Казбан з Дніпра. Він подолав дистанцію 21 км за 1 годину 8 хвилин. 

"По-перше, я хочу привітати жителей міста Житомира зі святом. У нас також в Дніпрі вчора був День міста. Дуже класне свято, чудовий забіг. Біглося легко, хотілося подолати найшвидше цю дистанцію. Погода дуже хороша для бігу. Не кожного разу погода така, бо часом буває спекотно. Але сьогодні все так добре склалося і результатом я задоволений," - поділився враженнями Артем.

Він також розповів, що напівмарафон у Житомирі біг вперше, але був вражений підтримкою житомирян. Артем каже, що саме вона допомогла перемогти йому у цьому змаганні.

"Я у Космічному напівмарафоні вперше беру участь. Дуже сподобалася підтримка на трасі, це допомагало бігти. Також підтримували друзі із Житомира. Хотів показати хороший час і перемогти, звичайно. Для цього також готувався: кожен день бігав по 25-30 км. А взагалі я професійно займаюсь, представляю спортивний клуб Національної гвардії України. У 2016 і 2017 році став призером Кубку Європи у командному заліку на 10 км," - розповів переможець ІІІ Космомарафону.

Окрім цього, Артем Казбан - багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатов України на середні і стаєрські дистанції 800 м, 1500 м, 3000 м, 5000 м. Особистий рекорд легкоатлета на 10 000 м - 29.10, у напівмарафоні - 1.05.35.

Нагадаємо, цього року маршрут дистанції 21 км складався з трьох кіл. Напівмарафонці двічі пробігали фінішний коридор на Соборному майдані під бій барабанів. Усього на старт головної дистанції вийшли понад 400 учасників, серед яких як аматори, так і професійні спортсмени. Ще декілька сотень житомирян та гостей міста взяли участь у забігах на 10 кілометрів та корпоративах. 

Спортивний Житомир

 

Схожі новини