1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бердичівські легкоатлети взяли участь у Чемпіонаті Європи

Бердичівські легкоатлети, вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Владислав Мазур та Віктор Лонський, взяли участь у найголовнішому старті року – Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбувся у місті Берлін (Німеччина). У цих змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени з усієї Європи.

Про це повідомляє Ріо-Бердичів

Владислав Мазур виступав у секторі для стрибків у довжину у кваліфікації за вихід до фіналу, показав результат 7 метрів 70 сантиметрів та зайняв підсумкове тринадцяте місце. Нашому земляку не вистачило 1 сантиметра, щоб зайняти дванадцяте місце та потрапити до фіналу.

Бердичівський спортсмен прокоментував свій виступ на Чемпіонаті Європи:

«Звісно, я їхав показувати вищий результат, готувався до цього. Так одразу складно сказати, що саме завадило стрибнути далі. Нам з тренером потрібно проаналізувати все для того, щоб знайти причину і не повторювати таких помилок у майбутньому. Нам також потрібно більше працювати над розбігом, підвищувати швидкість, а останнім часом ті ж спринтерські відрізки ми і справді бігали не надто часто. Чи не вийде так, що з підвищенням швидкості виникнуть проблеми з потраплянням на планку? Такого не повинно статися. Це все майстерність, яка приходить саме з тренуваннями. Це вже мій другий дорослий чемпіонат Європи. Так, я набираюся досвіду, але і прорив обов’язково буде. Я це точно знаю, адже багато і наполегливо тренуюся і йду до цього», – розповів Владислав Мазур.


Віктор Лонський виступав у секторі для стрибків у висоту. У кваліфікації за вихід до фіналу бердичівлянин подолав планку на висоті 2 метри 21 сантиметр, але зробив це з третьої спроби та у підсумку, поступившись за гіршою кількістю спроб, зайняв тринадцяте місце і не потрапив до фіналу.

Віктор Лонський коротко прокоментував свій виступ на Чемпіонаті Європи офіційному сайту Федерації легкої атлетики України (http://www.uaf.org.ua):

«Не вийшло трішки. Якби 2.21 взяв з першої, пройшов би кваліфікацію. Я зробив все, що міг, всі сили віддав. Соромно перед тренером», – розповів Віктор.

Після повернення спортсменів з Чемпіонату Європи обов’язково проаналізуємо виступи спортсменів під час розмови з їхнім тренером Ігорем Лонським, який також був присутній зі спортсменами на змаганнях у Берліні.

Спортивний Житомир

Схожі новини