1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бердичівські висотники продовжують успішні виступи

У місті Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з усіх областей України віком до 23 років.

У секторі для стрибків у висоту перше місце та звання Чемпіона України здобув бердичівлянин Дмитро Нікітін з результатом 221 сантиметрів. На жаль не потрапив до трійки призерів ще один бердичівський спортсмен Олександр Баранніков, з результатом 215 сантиметрів, поступившись спортсмену з Донецької області – Роману Кузьміною за кращою кількістю спроб зайняв четверте місце. Обоє бердичівських спортсменів тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України Ігоря Лонського.

Також у місті Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження і молодших. Участь у змаганнях взяли понад 700 спортсменів з усіх областей України.

У секторі для стрибків у висоту перше та друге місце посіли бердичівські спортсмени – Роман Петрук та Нікіта Анчис з результатом 205 сантиметрів та 200 сантиметрів відповідно. Обох спортсменів тренує Заслужений тренер України Сергій Шеремет.

У Києві відбулася матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна-Туреччина-Білорусь-Польща. У складі збірної України у секторі для стрибків у висоту виступав вихованець Заслуженого тренера України Сергія Шеремета – Роман Петрук. Бердичівлянин з результатом 200 сантиметрів зайняв друге місце. Переміг з результатом 205 сантиметрів спортсмен з Польщі – Якуб Холуб.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів Олександр Баранніков Дмитро Нікітін Ігор Лонський ДЮСШ Лонського 

Схожі новини