1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бердичівлянка Аліна Розовенко стала чемпіонкою України з легкої атлетики

Бердичівські спортсмени знову повернулися додому з нагородами за підсумками виступів у чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це пише сайт Ріо Бердичів.

"У місті Івано-Франківську на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з дотриманням карантинних норм відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 років народження. У змаганнях взяли участь понад 750 найсильніших спортсменів цієї вікової категорії з усіх областей України та міста Києва. Бердичів у цих змаганнях представляли вихованці Заслуженого тренера України Олександра Гаврилюка та тренера Юрія Кузика. У бігу на 200 метрів перше місце з особистим рекордом та звання чемпіонки України здобула бердичівська спортсменка Аліна Розовенко. Лише трішки нашій землячці не вистачило до потрапляння у трійку призерів на дистанції 100 метрів, де наша землячка зайняла четверте місце", - йдеться у повідомленні.

У естафетному бігу 4 на 100, 200, 300 та 400 метрів серед дівчат Аліна Розовенко у складі збірної Житомирської області зайняла призове друге місце. А серед юнаків у естафетному бігу 4 на 100, 200, 300 та 400 метрів у складі збірної Житомирської області друге місце зайняв бердичівлянин Даниїл Маркевич.

Теги: Розовенко легка атлетика  

Схожі новини