1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бердичівлянка здобула титул чемпіонки України з легкої атлетики

З 23 по 25 лютого у Луцьку відбувся зимовий чемпіонат України з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з вісімнадцяти областей України та міста Києва.

Про це повідомляє «РІО Бердичів».

Бердичів у змаганнях представляла вихованка Заслуженого тренера України Ігоря Лонського, а нині – представниця Броварського училища фізичної культури та спорту Юлія Шатохіна.

Спортсменка виступала у метанні молоту вагою 4 кілограми серед дівчат до 20 років. Юлія Шатохіна з результатом 53 метри 86 сантиметрів здобула перше місце та звання чемпіонки України. Друге місце зайняла Юлія Токарєва з Донецької області, а третє місце – Валентина Косів з Івано-Франківської області.

nhK5pyVyAsPB5zh8QLgLyjDP9LBjBIBYEfJPODfnu4ucyR4HcSnZCkmPvqcHaWLcQUPyfWPOr9cIh1JBHk1bWkOsoKfodfCaVVUOGkDwEyWd_obSgelxF2aIsnVTOiWhmdT2LVzc

«Змагання пройшли чудово, від них залишились лише позитивні враження, адже бути в статусі чемпіонки країни завжди приємно. Підготовка до змагань проходила за планом, але напередодні змагань отримала травму, та, незважаючи на це, я все одно показала результат. Разом із тренером ми проаналізували змагання, побудували план на літній сезон та тепер будемо працювати на повну, адже маємо намір виконати норматив на чемпіонат Європи», - розповіла у коментарі виданню Юлія Шатохіна.

За матеріалами “РІО Бердичів”.


Теги: легка атлетика чемпіонат 

Схожі новини