1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​Бердичівські легкоатлети взяли участь у VII Всесвітніх іграх військовослужбовців

В Китаї тривають VII Всесвітні ігри військовослужбовців. Українську збірну команду представляють 87 учасників у дванадцяти видах спорту, серед яких два легкоатлети з Бердичева – Віктор Лонський та Владислав Мазур.

Віктор Лонський та Владислав Мазур – вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Лонського. У секторі для стрибків у висоту виступав Віктор Лонський. Бердичівлянин виступав у фіналі разом із найкращими спортсменами з Китаю, Бельгії, Сирії, Росії, Південної Кореї, Бразилії, Білорусі, Польщі, США та Кіпру. За підсумками змагань, Віктор Лонський зайняв п’яте місце з результатом 2 метри 10 сантиметрів. Переміг спортсмен з Росії.

Владислав Мазур виступав у секторі для стрибків у довжину. Владислав впевнено пройшов кваліфікацію та потрапив до фіналу. У фіналі його суперниками були спортсмени з Китаю, Алжиру, Шрі Ланки, В’єтнаму, Польщі, Бразилії, Бахрейну, Південної Кореї та Оману. За підсумками виступів у фіналі, бердичівський спортсмен зайняв шосте місце з результатом 7 метрів 73 сантиметрів. Переміг господар змагань – представник Китаю.

За матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Схожі новини