1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Бігуни долають дистанції Космічного напівмарафону в Житомирі, Полтаві та Києві

27 вересня понад 800 учасників V Космічного напівмарафону долають дистанції в 21, 10 та 5 кілометрів. Цьогоріч карантинні обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, внесли корективи в організацію забігів, повідомляє Житомир.інфо.

Атлети долають свої дистанції самостійно, їм не обов’язково стартувати від арки на майдані Корольова і там же фінішувати – кожен може вибрати собі маршрут до смаку, зафіксувати дистанцію та час.

«Сьогодні для нас незвичайний старт п’ятого Космічного напівмарафону, бо учасники долають дистанції кожен в себе на маршруті. О 9-ій годині відбувся символічний старт, який дав міський голова, але, знову ж таки, учасників було небагато, і кожен зараз біжить і долає свою дистанцію, свій маршрут самостійно. Загалом зареєструвалось більше 800 учасників. Це не тільки житомиряни, а й представники інших міст долають дистанції у своїх містах. Крім Житомира, такі локації є в Полтаві та Києві. Там теж вони відокремлені і написано, що це космічний напівмарафон. Тому Житомирський Космічний напівмарафон долають в різних містах, і це приємно, хоч трішечки і незвично для нас», – розповідає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.


Результати забігів фіксуються за допомогою спеціального мобільного застосунку: учасники заздалегідь встановили його на свої мобільні телефони, результати відправляють на вказаний номер телефону, а організатори вносять їх до таблиці. Згодом будуть визначені і абсолютні переможці на дистанціях.

«Є такий фіксований додаток Strava. Оргкомітет прийняв рішення, що ми приймаємо результати з цього додатку. Є такі сучасні годинники, які дуже чітко синхронізуються зі Strava. Більшість бігунів бігають з годинниками, синхронізуються зі Strava, завантажують свій результат моєму колезі на номер телефону у Viber чи Telegram і все. Потім він опрацьовує результати, і вони є в списку учасників і в загальному протоколі також», – пояснює менеджерка компанії New Run Олена Дрозд.

Спортивний Житомир

Теги: Космічний напівмарафон 

Схожі новини