1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Більше 200 волонтерів приєдналися до команди спортивного свята – Нова Пошта Космічний Напівмарафон

В неділю, 9 вересня, у Житомирі відбудеться яскраве спортивне свято - Нова Пошта Космічний Напівмарафон. Цього року в його організації та проведенні виявили бажання взяти участь близько 200 волонтерів віком від 15 до 60 років.

Напередодні у сесійній залі міської ради відбулася робоча зустріч волонтерів з представниками влади, правоохоронних органів, організаційного комітету Нова Пошта Космічний Напівмарафон щодо організації та проведення головної спортивної події року в Житомирі.

Заступник міського голови Вікторія Краснопір привітала учасників заходу із наступаючим святом - 1134-ю річницею міста Житомир та подякувала волонтерам за підтримку та допомогу.

«Я рада, що у нас є такі надійні помічники, які готові взяти на себе відповідальність. Саме на волонтерстві тримається багато заходів у всьому світі. Бути волонтером – це, дійсно, дуже почесно», - сказала Вікторія Краснопір.

Ірина Ковальчук зазначила, що з кожним роком волонтерська допомога під час проведення заходів, які ініціює управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, стає все більш вагомою.

«Цього року кількість молодих людей, які заповнили анкету волонтера Нова Пошта Космічний Напівмарафон, збільшилася. Впевнена, що у вас все вийде. Ви отримаєте не лише незабутні враження та емоції, важливий досвід та відчуєте себе частиною команди Нова Пошта Космічний Напівмарафон», - наголосила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Під час робочої зустрічі було обговорено ряд організаційних питань стосовно розподілу волонтерів по відповідних локаціях, комунікативних засобів щодо взаємодії з медичними службами, правоохоронцями тощо.

Нагадаємо, 9 вересня у Житомирі на майдані Соборному о 8.30 стартує Нова Пошта Космічний Напівмарафон.

Спортивний Житомир

Схожі новини