1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Космічний напівмарафон для дітей від перших днів життя: стометрівка з батьками, перша медаль та доповненена реальність. Реєстрація триває!

Участь в Нова Пошта Космічному напівмарафоні зможуть взяти участь навіть новонародженні житомиряни і отримати першу в своєму житті медаль та книжку з допвненою реальністю. Спеціально для найменших учасників, віком від 0 до 6 років, буде організована дистанція в 100 метрів. Причому діти від 0 до 3 років можуть бігти з батьками - за руку, на руках, або навіть у візочках.

Окрім того, для дітей в цей день будуть організовані різні розваги, майстер-класи та конкурси, а також спеціальна програма від Олександра Педана та JuniorZ.

- Стометрівку долатимуть діти віком від нуля до шести років включно. Ми запрошуємо усіх татусів та матусь бігти з дітьми стометрівку - у візочках, слінгах, кенгурушках, на руках. Тому що навіть в рік чи два усім буде приємно отримати свою першу медаль, - розповіла Спортивному Житомиру начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Нагадаймо, що Нова Пошта Космічному напівмарафон триватиме в Житомирі 7-8 вересня. Причому всі дитячі забіги відбудуватимуться в суботу, 7 вересня. Діти до 6 років можуть спробувати свої сили у стометрівці. Діти віком від 6 до 12 років позмагаються на дистанції 500 метрів. Усі учасники отримають медаль фінішера та подарунки, незалежно від місця. Головне - участь. Також потрібно попередньо зареєструвати дитину.

Реєстрація триває до 20.00 четверга, 5 вересня, на сайті Нью-Ран.

- В суботу день на Соборному майдані буде присвячений виключно дітям. Він розпочнеться програмою Олександра Педана JuniorZ, яка процює над популяризацією альтернативних видів спорту. О 14.00 відбудуться перші дитячі забіги на сто метрів. Згодом - на 500.

Цього року в нас розширений ліміт по найменшим учасникам - ми можемо 2000 дітей зареєструвати на забіги. На сьогодні зареєструвалося близько 1000 учасників. Ми чекаємо ще інформацію від загальноосвітніх шкіл та інших дитячих закладів. Також в нас ще в запасі два дні на реєстрацію. Ми запрошуємо всіх активізуватися і зареєструвати своїх дітей.

Цього року Нова Пошта дарує усім дітям чудові подарунки - WowBox з книжками з доповненою реальністю, браслетами, стікерами, блокнотами. Обов’язково на фініші кожна дитина отримає медаль, не залежно від того, якою вона прибіжить - першою чи останньою, - розповідає Ірина Ковальчук.

Реєструйте дітей на безкоштовні забіги100 м, 500 м, щоб вони отримали свої перші бігові медалі та WowBox у подарунок.

Що в середині WowBox?
- Улюблена казка з ілюстраціями кращих українських художників та 6 анімацій в доповненій реальності (AR)
- Браслет із wow-піном – героєм казки,який оживає в доповненій реальності (AR)
- Розмальовка з доповненою реальністю (AR)
- Набор стікерів
- Дві маски «зроби сам»
- Додаткові сюрпризи

План забігів 7 вересня

12:00 ― початок видачі стартових пакетів на всі дистанції, початок роботи локації JuniorZ.
14:00 ― розминка для дітей, учасників дистанції 100 м.
14:15 ― послідовні старти забігів 100 м.
15:30 ― розминка для дітей, учасників дистанції 500 м.
15:40 ― послідовні старти забігів 500 м.
16:00 ― початок бігової екскрусії містом.
16:30 ― нагородження переможців на дистанції 100 і 500 м.
17:00 ― початок пішохідної екскурсії.
19:00 ― закінчення видачі стартових пакетів для дорослих забігів.

А наступного дня, 8 вересня, чекаємо дорослих на стартах!

Спортивний Житомир - інформаційний партнер Нова Пошта Космічний напівмарафон

Теги: анонси Космічний напівмарафон 

Схожі новини