1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

На чемпіонаті України з легкої атлетики спортсмени з Житомирщини завоювали 14 медалей​

З 03 по 05 липня 2021 року в місті Львів відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р. н., на якому члени збірної команди Житомирської області завоювали 14 медалей (10 з них - вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради).

Про це поінформував департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.


"На даний чемпіонат були відряджені: заступник директора департаменту-начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Ярмолицька С.В. та директор ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради Дмухівська Н.С., які взяли участь у розширеній нараді представників Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України щодо підготовки та проведення командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2008-2009 р.н. (4-борство), який відбудеться 20-23 вересня 2021 року в м.Житомир", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Житомирі восени відбудуться змагання з легкої атлетики, проведення яких останнього разу в області було організовано в кінці 80-х років.

Теги: Львів легка отлетика змагання  

Схожі новини