1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

На легкоатлетичному чемпіонаті України команда з Житомирщини виборола І місце

25-26 вересня 2021 року в м. Івано-Франківськ відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше, в якому змагалися понад 500 атлетів.

Про це 28 вересня інформує пресслужба Житомирської облради.

Команда Житомирської області виборола І місце серед 25 областей України, а команда Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної радиІ місце серед спеціалізованих шкіл олімпійського резерву.

В особистому заліку житомирські легкоатлети завоювали 20 медалей, з них 16 медалей – вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради.

Чемпіонами України стали:

  1. Савіцький Володимир – стрибки у висоту,
  2. Сотник Андрій – біг 2000м з/п,
  3. Козачок Дар’я – метання диска,
  4. Новарчук К., Розовенко А., Шваб Є., Якухно А. – естафетний біг.

Одночасно 26 вересня 2021 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з бігу по шосе на 10к м. Команда Житомирської області, яка була представлена чотирма спортсменами, завоювала три медалі і зайняла ІІ місце серед 15 областей України. В особистому заліку вихованець ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської облради Кузінський Юрій став чемпіоном України з бігу на 10 км серед молоді.

Теги: ДЮСШ СДЮШОР легка атлетика  

Схожі новини