1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Команда житомирських спортсменів - чемпіони з легкої атлетики, а збірна області – призери чемпіонатів України зі спортивної ходьби

Збірна команда Житомирської області виборола ІІ місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, ІІІ місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км.

2021.10.26 09:44Легка атлетика

На легкоатлетичному чемпіонаті України команда з Житомирщини виборола І місце

Одночасно 26 вересня 2021 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з бігу по шосе на 10к м. Команда Житомирської області, яка була представлена чотирма спортсменами, завоювала три медалі і зайняла ІІ місце серед 15 областей України.

2021.09.28 14:06Легка атлетика

Житомирська область здобула І місце у командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

За результатами чемпіонату у командному заліку Житомирська область посіла перше місце.

2021.09.23 17:36Легка атлетика

Спортсмени Житомирщини розповіли про майбутню Олімпіаду в Токіо

Житомирянка обіцяє зробити все можливе, щоб гарно виступити на змаганнях.

2021.07.20 20:02Легка атлетика

У Житомирі відбудуться змагання з легкої атлетики, проведення яких не було з 1987 року

Наявність такої бази дає можливість спортсменам області проводити належну навчально-тренувальну підготовку та є великим поштовхом для здобуття нагород найвищого ґатунку.

2021.07.06 09:22Легка атлетика

​Житомирські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

Вітаємо спортсменів та тренерів І.В.Лонського, О.Л.Даниленка та І.М.Євсеєву!

2021.06.23 12:10Легка атлетика

​Житомирянка Аліна Соколовська виборола друге місце на всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби

Вітаємо спортсменку та тренерів Чернова В.І., Малівського А.А., Білоруса О.Ю.!

2021.06.23 11:15Легка атлетика

У Житомирі розпочався чемпіонат міста з легкої атлетики

Чемпіонат триватиме протягом наступних двох днів.

2021.06.16 12:55Легка атлетика

Бердичівлянка Аліна Розовенко стала чемпіонкою України з легкої атлетики

У естафетному бігу 4 на 100, 200, 300 та 400 метрів серед дівчат Аліна Розовенко у складі збірної Житомирської області зайняла призове друге місце.

2021.06.11 14:36Легка атлетика

Житомирянка виборола золоту медаль на чемпіонаті України з гірського бігу

21-22 травня 2021 року у смт.Славське, Львівської області (гора Погар) відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз).

2021.05.26 09:47Легка атлетика

Легкоатлети Житомирської ОШВСМ завоювали путівки на Командний Чемпіонат Європи

17-18 травня у м. Луцьк відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики.Мазур Владислав здобув золоту нагороду зі стрибків у довжину з результатом 7.85.

2021.05.21 13:27Легка атлетика

Спортсменка з Житомирщини виборола срібло на Кубку України з метання молоту

24-25 квітня у Кам’янці-Подільському відбувся другий етап Кубку України з метань – Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Бондарчука, повідомляє видання РІО-Бердичів.

2021.05.05 11:13Легка атлетика

Проєкт «Біжу Житомиром» другий рік поспіль запрошує житомирян на ранкові пробіжки

Стартувала реєстрація бажаючих взяти участь у проєкті «Біжу Житомиром», який другий рік поспіль проводить відома тріатлоністка Анна Абдулова та клуб "Make me TRI". Вперше проєкт успішно провели у 2020 році, він об’єднав велику кількість житомирян, серед яких були як початківці, так і професіонали. Тож, організатори вирішили продовжити традицію.

2021.04.30 13:59Легка атлетика

Бердичівлянка здобула титул чемпіонки України з легкої атлетики

З 23 по 25 лютого у Луцьку відбувся зимовий чемпіонат України з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь понад 270 спортсменів з вісімнадцяти областей України та міста Києва.

2021.03.02 10:52Легка атлетика

Run Ukraine спільно з МОН України запускає ігровий челлендж для дітей

Run Ukraine спільно з Комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українською федерацією учнівського спорту та Спортивною студентською спілкою України вирішили розробити спортивний челлендж для дітей та підлітків SportCraft Games Online.

2020.12.07 10:31Легка атлетика

Шестеро легкоатлетів з Житомирщини потрапили в основу Національної збірної України на 2021 рік

Федерація легкої атлетики опублікувала для ознайомлення склад національної збірної команди України з легкої атлетики на 2021 рік. До списку увійшли шестеро представників Житомирської області.

2020.12.03 10:07Легка атлетика

«Family Run Club»: підсумки карантинного 2020 року у Бердичеві

Більше трьох років у Бердичеві діє клуб родинного бігу «Family Run Club», його ініціаторами та натхненниками є відоме спортивне подружжя В’ячеслав та Юлія Олішевські. У розмові з В’ячеславом Олішевським зробили підсумки клубу у карантинному 2020 році.

2020.11.10 10:16Легка атлетика

Легкоатлети з Житомирщини завоювали сім медалей в перший день юнацького чемпіонату України

Три золотих, одна срібна та три бронзові медалі - такі результати показали спортсмени з Житомирщини в перший день чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 рр.н., який 15 жовтня стартував в Івано-Франківську.

2020.10.16 09:16Легка атлетика

Житомирян запрошують на щорічний аматорський забіг "Марафон навколо Житомира"

В Житомирі 14 жовтня (середа) відбудеться вже другий трейловий забіг «Марафон навколо Житомира», який був започаткований як продовження «Плану Ж».

2020.10.12 10:43Легка атлетика