1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Переможець Athletic Events Running Ranking Юрій Мілованов - Важив 115 кг, почав бігати - схуд на 25 кг

45-річний Юрій Мілованов ніколи не займався професійно легкою атлетикою, однак пробіг дев'ять напівмарафонів та став третім у загальному рейтингу найкращих бігунів України і першим у категорії 40+ за версією Athletic Events.

Чоловік почав бігати, аби скинути вагу і досі продовжує займатися цим видом спорту. Юрій поділився цілями на найближчий час та розповів про аматорський "біговий гурток", у якому він тренується:

“Важив 115 кілограмів, почав бігати - схуд на 25 кілограмів . Потім почав бігати на дистанції у 5, 10 км, напівмарафони. Пробіг уже 9 напівмарафонів і це ось житомирський буде уже 10 півмарафон. А через місяць планую перший свій марафон пробігти. Я хотів це зробити рік назад, але травми не дозволяли. Сподіваюся, в цьому році нарешті вийде. Хочу бігти київський марафон Wizz Air. Два роки назад я їздив друга підтримувати, а в минулому році - Віктора. Я їздив туди підтримувати, а сам не бігав. А ось уже почав готуватися і Космічний напівмарафон - це теж підготовка до марафону. Я сам займаюсь. У нас є біговий гурток і ми по неділях збираємося біля пам’ятника Пушкіну о 7 ранку і бігаємо у зарічанський ліс. Ми називаємося “Біговий гурток”, бо ми ж не клуб, нас мало, близько 10 чоловік. Але у нашому гуртку майже всі напівмарафони пробігли і не по одному, а Віктор взагалі ультрамарафонець, але він поєднує і київський клуб, і житомирський гурток”. 

Нагадаємо, що сьогодні, 6 вересня, останній день для реєстрації на участь у ІІІ Космічному напівмарафоні. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир

 

Схожі новини