1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Перший напівмарафон в Житомирі має відбутися 4 вересня

В Житомирі все таки відбудеться перший в історії міста напівмарафон. Його планують провести вже 4 вересня. Вже працює робоча група по його підготовці, яка має визначити маршрут і інші організаційні питання. Про це розповіла начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук під час засідання координаційної з питань розвитку фізичної культури і спорту 11 вересня. 

Ірина Ковальчук пообіцяла, що дистанція марафону проходитиме центральними вулицями міста, а не "кущами", щоб якмога більше житомирян змогли побачити змагання і повболівати за спортсменів. Вона також закликала всіх зацікавлених осіб і організацій звертатися в управління зі своїми пропозиціями, а також активно взяти участь у пробігу. 

Окрім традиційної напівмарафонської дистанції - 21 кілометр 97,5 метрів - змагання проводитимуться на дистанціях 5 і 10 кілометрів. Плануються також окремі забіги для дітей. 

Також 4 вересня в центрі Житомира планують провести Спортивний ярмарок, на якому спортивні федерації, школи і організації зможуть представити себе і свої досягнення, а житомиряни - підідбрати підходящу спортивну секцію для себе чи своїх дітей.

Нагадаємо, що напівмарафон в Житомирі планували провести ще восени 2015 року, але тоді захід відмінили. Цього разу можна сподіватися, що захід нарешті відбудеться. 

Спортивний Житомир

Теги: житомирський напівмарафон 

Схожі новини