1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Понад 200 учасників змагалися на відкритому кросі "Поліська осінь" у Житомирі

У Гідропарку Житомира 29 вересня відбувся V відкритий крос “Поліська осінь”, який щорічно організовує спортивний клуб “Полісся UA”.

Змагання проводилися для дітей та дорослих на дистанціях: 100 метрів, 500 метрів (діти), 5 кілометрів (жінки), 10 кілометрів (чоловіки).

Організатор змагання Володимир Яковенко розповідає, що з кожним роком бажаючих взяти участь у кросі значно більшає. На ювілейний забіг зареєструвалося понад 200 спортсменів. 

"Значно цей раз збільшилася кількість учасників. Взагалі у Житомирі, я так помічаю, зараз бігає дуже багато людей. Коли ми починали, п'ять років назад, то з людини, яка біжить сміялися, а тепер це вже в тренді. Було зареєстровано більше 200 учасників, але відсотків 30 ще прийшли перед самим змаганням. Тобто за двісті, і це рекорд для нас, раніше такого ще не було. Але зупинятися на цьому ми не збираємося, буде ще більше, адже ми завжди аналізуємо все, вдосконалюємося," - розповів голова спортивного клубу “Полісся UA” Володимир Яковенко. 

Переможцем на дистанції 10 кілометрів став бердичівлянин В'ячеслав Олішевський. П'ятикілометровку швидше за всіх пробігла житомирянка Наталія Трибель. 

Усі учасники забігів отримали медалі, призи, а переможці додатково були відзначені грошовими нагородами. 

Спортивний Житомир

 

Схожі новини