1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​"Пробігти Україну за одну годину". Житомирські любителі бігу створили лісову трасу для пробіжок у вигляді карти України

"Пробігти Україну за одну годину" - незвичайну акцію влаштували любителі бігу з Житомира до Дня Незалежності України. Декілька десятків житомирян пробігли годинний маршрут лісовими стежками у вигляді карти України. Його спеціально до пробігу підготувала ініціативна група "TopRunners Zhytomyr".

Увесь маршрут складає трохи більше восьми кілометрів.

- Упродовж декількох місяців ініціативна група TopRunners Zhytomyr розробляла, проектувала, наносила розмітку, прибирала перешкоди та й просто насолоджувалась перебуванням у казковому Зарічанському лісі, дихаючи свіжим повітрям, поглинаючи в неймовірних обсягах чорницю, малину, ожину та спостерігаючи за лісовими мешканцями (зайцями, косулями, грибниками та рибалками), - повідомляють організатори акції.

В результаті усіх цих зусиль з’явилася лісова стежка, маршрутом якої є контур України.

- Це не просто трек, намальований на карті. На протязі тривалого часу Юрий Милованов, Oleh Hyryn та інші наші друзі з граблями розчищали зарості, а подекуди прорубувались через чагарники. Навіть місцевий лісник був задіяний в цьому процесі. Кілька разів ми разом пробігали частинки цього маршруту, втоптуючи стежку, - кажуть організатори.

Юрий Милованов проробив воістину титанічну роботу, промаркувавши всю трасу жовтою та блакитною фарбами.

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини