1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Проєкт «Біжу Житомиром» другий рік поспіль запрошує житомирян на ранкові пробіжки

Стартувала реєстрація бажаючих взяти участь у проєкті «Біжу Житомиром», який другий рік поспіль проводить відома тріатлоністка Анна Абдулова та клуб "Make me TRI".

Вперше проєкт успішно провели у 2020 році, він об’єднав велику кількість житомирян, серед яких були як початківці, так і професіонали. Тож, організатори вирішили продовжити традицію.

«Біжу Житомиром» — це місяць відкритих бігових тренувань з тренером. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень з 12 травня по 12 червня: щосереди о 7.15 на стадіоні «Спартак» і щосуботи о 8.15 у парку ім. Гагаріна. Тривалість — 1 година.

_jvjE_nggSM8TwwykJRZKJNeLH1awrnAoaaIVYwvrpuLA-2z_-yMqwuuvPmCmWziwg9tQlVRvAtu7h41Cih-gAhSOh3e0moHe6Gk0V2BEfJB7GjbX3vWVNvgVNtijA

До участі запрошуються любителі бігу з різним рівнем підготовки: як новачки, так і досвідчені бігуни.

Благодійний внесок за місяць тренувань — 199грн.

«Ми будемо не просто бігати, стрибати, качати прес, спину, ноги та інші частини тіла.

Ми будемо шукати сенс, задоволення і людей, з якими класно починати свій день.

Щосереди на стадіоні «Спартак» відпрацьовуємо техніку бігу, кожної суботи у парку Гагаріна бігаємо крос і напрацьовуємо силу. Не важливо — вмієте ви вже швидко бігати, або просто ходите по доріжці. Не важливо, є у вас бігові гаджети або ви орієнтуєтеся за сонцем.

Важливі ви і ваше бажання!», — написала Анна Абдулова на своїй facebook-сторінці.

Для того, щоб взяти участь, необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5j0vycUK7YEo_bZAU614GltlnN5ZvKf8JdNnAsODgtHg-1A/viewform

Не зволікайте, кількість учасників обмежена!


Теги: Біг Абдулова 

Схожі новини