1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Спортсменка з Житомирщини виборола срібло на Кубку України з метання молоту

24-25 квітня у Кам’янці-Подільському відбувся другий етап Кубку України з метань – Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Бондарчука, повідомляє видання РІО-Бердичів.

У змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів з 15 областей України та міста Києва.

Бердичів представляла талановита вихованка Заслуженого тренера України Ігоря Лонського, а нині – представниця Броварського училища фізичної культури та спорту Юлія Шатохіна.

GLHQuA1MVSNqzuSWpjBKY2HfckiC-_FYb79GCoBhf5aUza50iTrCBZ0I0vjofLkprOpo4NaYCSiByh2gsM_EWvDWVciFVVNnEZerFfBhdOgIvDaCCVse8iTfEByR_pfF3EwEmtwZ

фото: РІО-Бердичів

Юлія виступала у метанні молоту вагою 4 кілограми серед дівчат до 20 років. З результатом 54 метри 33 сантиметри Юлія Шатохіна зайняла підсумкове друге місце. Цей результат є особистим рекордом бердичівської спортсменки. Перше місце здобула спортсменка з Івано-Франківська Валентина Косів, а третє місце – Ганна Ткачова з Донецької області.

«Змагання пройшли чудово, до перемоги не вистачило зовсім трішки, але я встановила особистий рекорд, це моя особиста перемога. Працюємо далі, удосконалюємось та готуємось до найближчих стартів», - розповіла спортсменка.


Теги: Молот Бердичів Легка атлетика 

Схожі новини