1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Тетяна Вілісова з Новомосковська - переможниця ІІІ Космічного напівмарафону в Житомирі

Перемогу у жінок на ІІІ Космічному напівмарафоні, який відбувся у Житомирі 9 вересня, святкувала професійна легкоатлетка з Новомосковська Тетяна Вілісова. Вона пробігла дистанцію 21,1 км за 1 годину і 17 хвилин.

“Я майстер спорту міжнародного класу, бігаю професійно. Сьогодні дуже порадувала погода, не лише мене, але я думаю, багатьох у забігу. Бо я перед цим на напівмарафоні бігла по спеці і різниця дуже відчувається. У трасі дуже багато поворотів було, але вона достатньо легка, не було таких великих підйомів, так що можна бігти і бігти швидко,” - розповіла Тетяна.

Та незважаючи на перемогу, професійна спортсменка не зовсім задоволена часом, адже її особистий рекорд на декілька хвилин менший.

“Мій особистий результат на напівмарафоні - 1:13:39. Але я поки що після попереднього відновлююся, повертаюся у форму. Наступна ціль - напівмарафон у Чернігові, також Нова Пошта, який відбудеться через два тижні. Теж буду бігти 21 км”.

Спортменка розповідає, що перемогти їй вдалося завдяки наполегливим тренування, підтримці сім’ї та сприятливій для бігу погоді.

Нагадаємо, що у чоловіків перемогу святкував Артем Казбан з Дніпра.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини