1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

TigerRunClub та TopRunners Житомир влаштують благодійний легкоатлетичний батл

В Житомирі, в неділю, 20 вересня, відбудеться «Дружній благодійний забіг» між 2 командами TigerRunClub та TopRunners Житомир.

Забіг благодійний, зібрані кошти підуть на благоустрій та маркування самої траси, на якій здійснюватиметься забіг. Кожна команда здійснить свій грошовий внесок у розвиток траси. Маршрут траси максимально точно повторює контури нашої країни.

Дистанція складає, приблизно, 9 км. Старт на асфальтованій дорозі до Кавунової дачі через 500 метрів від з'їзду з Бердичівської траси (де стоянка для авто).

Організатор заходу: TopRunners Житомир спільно з компанією «Опті».

Забіг пройде в форматі батлу між біговими клубами. До участі запрошуються всі бажаючі бігуни і клуби. Умови забігу: по 10 учасників з кожної команди. Перемагає та команда, яка набере найменшу суму місць за чергою фінішування (наприклад, перша команда фінішувала – 1, 3, 4 (сума – 8), а друга – 2, 5, 6 (сума – 13). Кількість учасників в одній команді необмежена, залік по перших 10. Клуб, який виграє батл отримає пам’ятний кубок.

Бажаючі можуть приєднатися також о 7.30 біля басейну Авангард у парку. Звідти буде легка пробіжка (до 4х кілометрів) до місця старту. Не забудьте свої GPS-трекери, щоб і собі записати унікальну трасу!

Старт події в 08-00, закриття траси в 09-30.

Запрошуємо житомирян та бігові клуби взяти участь. Якщо ви сам, реєструйтеся, а ми знайдемо вам клуб.

Реєстрація на подію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1zBnWpAU7VfioTE7WA...

Посилання на подію https://www.facebook.com/events/408366276803351/

Для довідки. Траса у формі мапи Україна була відкрита напередодні дня Незалежності. Основною її цінністю є те, що була прокладена силами ентузіастів на волонтерських засадах. Зараз траса стає все більше популярною серед Житомирян, а тому необхідні кошти на її благоустрій, зокрема, нанесення розмітки та розширення деяких зон, щоб там міг проїхати велосипед.

Контактна особа:
Трохимишин Сергій 0978893435
Юрій Мілованов 0988291103

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини