1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​Цього року Космічний напівмарафон пройде наприкінці вересня і лише для житомирян

У Житомирі Космічний напівмарафон 2020 відбудеться 27 вересня. Учасниками забігу можуть бути лише житомиряни. Про це у коментарі Житомир.info 8 вересня розповіла начальниця управління культури, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

«Марафон буде, але в іншому форматі. Він буде 27 вересня, реєстрація відкрита. Проходитиме в трьох локаціях: Житомир, Київ та Полтава. В Житомирі бігтимуть тільки житомиряни і вулиці ми не будемо перекривати. Більш детальна інформація буде в п’ятницю (11 вересня, - ред.), ми готуємо невеличку пресконференцію, приїдуть наші партнери з New Run з Полтави, з якими ми вже декілька років робимо напівмарафон і ми вже всі ці деталі озвучимо на загал», – зазначила Ірина Ковальчук.

Також вона уточнила, що житомиряни продовжують готуватись до напівмарафону і в місті двічі на тиждень проходять зарядки.

«До Ані Абдулової дуже багато людей приходить. Кожен день, коли відбувається зарядка, він присвячений тій чи іншій справі. Зарядки проходять в середу на стадіоні «Спартак»,а в неділю стартують з Михайлівської і біжать в парк», – каже Ірина Ковальчук.

Спортивний Житомир

Теги: Космічний напівмарафон анонси 

Схожі новини