1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​У Житомирі започаткували щорічну традицію: забіг на честь загиблих героїв

У вівторок, 3 вересня, в сесійній залі міської ради відбулася зустріч організаторів та учасників загальноміського патріотично-спортивного легкоатлетичного забігу «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України». Зустріч провели директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, які були не лише співорганізаторами забігу, але й його учасниками.

Розпочали з перегляду фото-презентації забігу.

“Забігом “Шаную воїнів. Біжу за Героїв України" його учасники не лише вшанували пам’ять полеглих Героїв-воїнів. Вони виконали почесну місію, подякувавши та підтримавши наших Героїв, започаткувавши щорічну традицію вшанування пам'яті військовослужбовців, учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві. За роки війни на сході України 67 родин, які проживають у Житомирі, втратили своїх найрідніших - синів, чоловіків, батьків та братів. За кожним прізвищем Героя – сучасна історія України, героїзм та відвага загиблих, біль та горе рідних і друзів. Ми пам’ятаємо про них і маємо доносити цю пам'ять іншим”, - наголосила директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

Подяки за участь у забігу Ольга Юрченко та Ірина Ковальчук вручили, насамперед, мамам, дружинам, дітям загиблих Героїв-житомирян. Також Подяки за участь у заході отримали представники:

- Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова;
- 95-ї окремої десантно-штурмової бригади;
- 199-го навчального корпусу Високомобільних десантних військ;
- Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;
- Управління патрульної поліції у м. Житомирі;
- Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату;
- установ, підприємств, організації Житомирської ОТГ;
- 14 громадських об’єднань
- 4 навчальних заклади у Житомирі.

На завершення зустрічі її учасники зробили спільне фото.

Нагадаємо, що у Житомирі 29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, проходив забіг «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України».

Спортивний Житомир

Теги: Житомир міська рада традиція 3 вересня забіг Шаную воїнів. Біжу за Героїв  

Схожі новини