1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​В Житомирі стартував Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2019

В Житомирі, на площі Соборній з 12:00 розпочався дводенний Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2019. Вже почали видачу стартових пакетів учасника. В перший день, 7 вересня, відбудуться дитячі забіги. З нагоди відкриття, організатори Нова Пошта Космічного напівмарафону влаштували справжнє сімейне свято та облаштували території Соборної площі тематичними локаціями.

До початку старту на дитячих дистанціях, Спортивний рух JuniorZ та компанія Нова пошта влаштували «Марафон – фестиваль JuniorZ». З локаціями та спортивним інвентарем нових сучасних видів спорту. Таких, як: петанк, корфбол, флорбол, черлідинг, фризбі, бадмінтон, регбі. Діти, які прийшли на Нова Пошта Космічний напівмарафон мали унікальну можливість спробувати себе у нових для них видах спорту. Які в подальшому планують ввести в шкільну програми, аби зацікавити школярів займатись спортом.

Разом з Олександром Педаном діти, які бігтимуть у дистанціях 100 м та 500 м, та усі що прийшли на спортивне свято, танцювали та розминались під сучасну музику. Після чого, мали змогу зіграти у петанк з відомим ведучим Олександром Педаном.

Також на Нова Пошта Космічному Напівмарафоні 2019 були цікаві фотозони, облаштовані місця для дитячих ігор та відпочинку, локація з натільних малюнків для усіх бажаючих.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Нова Пошта Космічний напівмарафон 2019 відкриття спортивні локації Педан 

Схожі новини