1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​В Житомирі вшанували пробігом пам’ять воїнів-захисників України

Близько 500 людей в Житомирі подолали дистанцію майже 1,5 км в знак пам’яті про воїнів, які загинули в боротьбі за цілісність нашої країни. Пробіг відбувся 29 серпня, в День Іловайської трагедії, в рамках всеукраїнської акції “‎Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, яка почалась 25 серпня по всій Україні.

Перед початком забігу всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, а військові поклали квіти до пам’ятних стел. З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, у кінотеатрі «Жовтень» було організовано виставку. А перед кінотеатром було розміщено портрети наших Героїв.

Першими стартували матері загиблих військовослужбовців, які бігли, щоб їх дітей не забули. До пробігу приєднались і родичі загиблих, АТОвці, військовослужбовці, представники спортивних шкіл та небайдужі містяни. Усі вони разом подолали дистанцію у півтора кілометра та фінішували зі словами: “Слава Україні! Героям Слава!”.

Забіг в пам'ять про загиблих воїнів був символічним. Його головною метою, як повідомлялось в прес службі Житомирської міської ради, було не прибігти першим, а бігти разом, за кожного з тих, хто захищає нас від війни, і тих хто віддав своє життя за територіальну цілісність України.

Цим забігом учасники висловили свою вдячність та підтримку наших Героїв та присвятили його Дню пам'яті захисників.

Cпортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Шаную воїнів біжу за Героїв України День пам'яті пробіг 500 людей 1.5 км 

Схожі новини