1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Відкрито реєстрацію на дитячі забіги Нова Пошта Космічний напівмарафон

У Житомирі 9 вересня відбудеться найочікуваніша подія спортивного року - Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2018! Справжньою родзинкою цього свята стане участь дітей різних вікових категорій у спортивних змаганнях.

«Ми завжди намагаємося задіяти у наших спортивних заходах якомога більше дітей з усього міста. А участь у Космомарафоні - це чудова нагода перевірити рівень фізичної підготовки дитини, позмагатися, поспілкуватися, знайти друзів та просто отримати купу позитивних емоцій. І що, мабуть, найцінніше для дітей - гарантовані призи и подарунки», - підкреслює Ірина Ковальчук, начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради.

За словами Ірини, у цьому році кількість дітей, які бажають прийняти участь у дитячих забігах, збільшена, а також розширено варіанти забігів. Реєстрація на «дитячі» забіги безкоштовна, але обовя’зкова, для присвоєння кожному юному спортсмену стартового номеру. Минулого року наймолодшому учаснику було 2 роки.

1. Дистанції змагань та вікові обмеження учасників
До участі на дистанції 1 км допускаються учасники від 10 років до 14 років. До участі на дистанції 300 м допускаються учасники до 10 років.
Діти віком до 3 років допускаються до участі тільки у супроводі батьків.

2.Реєстрація на змагання

Реєстрація учасників проводиться на сайті https://newrun.com.ua та http://kosmomarafon.org. Якщо не вдається зареєструвати дитину через сайт – просимо надсилати заповнену анкету (додається) на пошту: ira.kovalchuk.zt@gmail.com

Реєстрація учасників закінчується 6 вересня 2018 року.

3.Особисті дані

Кожен учасник змагань згоден на використання його особистих даних, фото-, відео- або аудіо матеріалів з його участю і без узгодження з ним для реклами заходу без будь-якої компенсації з боку організатора змагань.

Всі фото- та відеоматеріали змагань, доступні організатору змагань, можуть бути використані організатором змагань як допоміжні документи, що підтверджують точність результатів змагань і випадки порушення правил змагань.

4.Отримання стартових пакетів

Видача стартових пакетів відбуватиметься 8 вересня 2018 року з 10:00 до 20:00 у районі стартово-фінішної зони (майдан Соборний).

Стартові пакети учасників до 16 років видаються в обмін на підписаний лист-згоду від особи, яка несе відповідальність за життя та здоров’я учасника (батьки, тренер, опікун чи інші особи).

5. Стартові пакети учасників:

на дистанції 300 м (діти) та 1 км (діти): номер учасника, дитячий напій, камера схову, пункт харчування на фініші, медаль фінішера.

За матеріалами прес-служби Житомирської міської ради

Спортивний Житомир

Схожі новини