1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Юлія Єлістратова - Із задоволенням долучилася до спортивного міського свята у Житомирі

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова взяла участь у Нова Пошта Космічний напівмарафон до Дня народження міста. Спортсменка пробігла естафету 5 кілометрів за 17 хвилин. Вона також стала гостем дитячої розминки.

"Я брала участь в естафеті, виконувала третій етап - 5 кілометрівм бігла. У нас була збірна команда з керівництвом, включаючи Зубка, Сухомлина і представника 95-ї бригади. Я вирішила стати частиною спортивного міського свята, окрім цього я виконала деяке навантаження, тренування, так би мовити, свій етап 5 км відпрацювала на швидкість. Я із задоволенням брала би участь і раніше, але не співпадав мій тренувально-змагальний графік, тобто я фізично не знаходилася вдома на День міста, на жаль. Але у цьому році я тут на місці, тому із задоволенням взяла участь," - розповіла Єлістратова.

Юлія нещодавно повернулася із етапу Кубку світу, який відбувався у Чехії. Через два тижні триатлетка виступатиме на етапі Кубку Європи у Туреччині. Житомирська спортсменка розповіла, що у цьому році планує опинитися у лідерах на європейських стартах, аби взяти участь в Олімпійських іграх у Токіо.

"Уже розпочався олімпійський відбір. В Чехії я набрала бали, які сумуються для того, щоб отримати квоту для участі в Токіо. У 2014/15/16 роках я лідирувала в заліку європейського рейтингу. У минулому році не виступала на європейських стартах у зв’язку з пологами. У цьому році планую знову бути в трійці лідерів".

Спортивний Житомир

 

Схожі новини