1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Житомирянин В'ячеслав Олішевський увійшов у п'ятірку переможців ІІІ Космічного напівмарафону

Житомирський легкоатлет В'ячеслав Олішевський прибіг п'ятим на ІІІ Космічному напівмарафоні у Житомирі, який відбувся 9 вересня 2018 року. Спортсмен подолав дистанцію 21,1 км за 1 годину 16 хвилин.

"Я не біг на результат, а просто в своє задоволення, посміхався камерам. Пробіг з часом 1:16:02. У мене особистий час 1:10. Траса хороша, швидка. Організатори спрацювали добре, волонтери теж - підтримка по трасі, музика. Де я тільки не бігав, такої підтримки не відчував. Можливо, тому що я вдома біжу. Всі кричали, всі мотивували. Погода супер - не жарко, не холодно, дощика не було. Я залишився усім задоволений і результатом теж," - поділився враженнями В'ячеслав.

Засновник клубу родинного бігу «Family Run Club»  також розповів, що у Космомарафоні на різних дистанціях загалом взяли участь 50 членів клубу. Житомирський «Family Run Club» переміг на естафеті 3*5 км+6,1 км, а бердичівський здобув третє місце. 

Нагадаємо, що переможцем ІІІ Космічного напівмарафону став Артем Казбан з Дніпра, серед жінок першою прибігла Тетяна Вілісова з Новомосковська. Більше результатів тут.

Спортивний Житомир

 

 

Схожі новини