1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

Житомирянка Анастасія Коханчук стала призеркою Spartan Race в Румунії

В Румунії, 3-4 серпня відбувались змагання зі Spartan Race - забіги з перешкодами від 5 км до марафонської дистанції. Житомирянка Анастасія Коханчук виборола на цих змаганнях третє місце, подолавши дистанцію у 24 км з перешкодами у гірській місцевості за 5 годин.

В суботу, 3 серпня, вона подолала 7км. Наступного дня наважилась долати дистанцію у 24 км з набором висоти 1650 м у горах Румунії.

“Ми бігли по гірським річкам, підіймались по крутим схилам, бігли в тумані, де тільки бачиш на метрів 5. На вершині було +9 і холодний вітер. А ми повністю мокрі. Носили мішки по 20 кг під гору, відра зі щебенем. Було багато рукоходів” , - розповіла призерка Анастасія Коханчук.

Це перші змагання в Spartan для Анастасії Коханчук.

Житомирянка Анастасія Коханчук бігом займається два роки, і лише рік займається бігом з перешкодами. Тренується самостійно. Наразі вона посилено готується до відбору на Чемпіонат Світу, який відбудеться в листопаді в Греції. Вже через два тижні Анастасія вирушить до Польщі, де отримає кваліфікацію.

Довідково:

Spartan Race – це забіги з перешкодами від 5 км до марафонської дистанції, вперше організовані у США у 2007 році. Досить швидко такі старти здобули популярності серед професійних спортсменів та аматорів не тільки в Америці, а й в Канаді, Австралії та країнах Європи.

Місцевість, на якій проводяться змагання, переважно трейлова, має досить виражений рельєф. Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу. Окрім бігу, спортсменам необхідно долати перешкоди, серед яких долання різної висоти стін, переміщення важких предметів, проходження горизонтальних та вертикальних канатів, комбінованих рукоходів, одним словом необхідно проходити найнесподіваніші випробування, які тільки можна вигадати.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Анастасія Коханчук 

Схожі новини