1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​Житомирянка Анастасія Коханчук третьою пробігла милю на змаганнях “Dyka Gonka”

Змагання з бігу з перешкодами “Dyka Gonka” відбулись в неділю, 19 січня 2020 року, в с. Крюковщина Київської області. Житомирянка Анастасія Коханчук, яка самостійно успішно тренується та займається бігом з перешкодами, вперше взяла участь в гонці Dyka. Обрала для себе Анастасія дистанцію “Дика миля”, подолавши яку, прибігла третьою. І відповідно, посіла третє призове місце.

Раніше я бігала, як волонтер на цій гонці. Потім спланувала свій перший старт. Після чемпіонату світу і моєї травми це перші змагання. Планувала пробігти більшу дистанцію, але прихворіла, тому вирішила бігти милю. Старт “Дикої милі” починався вгору з мішком. Далі на дистанції були підйоми і спуски, канати, дерев’яні рукоходи. А також штрафні круги, які потрібно бігти з колодою під натягнутою стрічкою. І забігання на рампу, яка висотою десь 4-4,5 метра.”, - розповіла спортсменка Анастасія Коханчук.

На даний час житомирянка Анастасія Коханчук активно готується до змагань з бігу з перешкодами в Парижі, які відбудуться вже 21 березня 2020 року.

Спортивний Житомир, Інна Солодка


Теги: житомирянка Коханчук 

Схожі новини