1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​Житомирянка Анастасія Коханчук виграла бронзу на Чемпіонаті Світу з бігу з перешкодами на 15 км

Чемпіонат Світу по трифекті – Spartan Trifecta World Championship 2019 відбувався 2-3 листопада в Греції. Учасникам чемпіонату Світу з бігу з перешкодами потрібно було подолати три дистанції за два дні – майже 50 км з різними перешкодами. З-поміж учасників з усього світу на чемпіонаті була і житомирянка Анастасія Коханчук. Спортсменка з Житомира стала третьою та виграла бронзову медаль в віковій категорії 24-29 років серед жінок на дистанції 15 км.

“За два дні потрібно було пробігти 3 дистанції, майже 50 кілометрів з перешкодами по горам. Ми бігли під палючим сонцем в гори. Носили важкі бетонні кульки по 30кг, цепи, рукоходи, колючки та металеві списи. Бігли по холодним рікам. Іноді зносило в тій річці, бо несли відра зі щебнем. Перепригували стінки по 2 метра у воді, стінки по 2,5 метра. В загальному рейтингу за перший день я була на 4-му місці, всього 20 секунд не вистачало до 3-го. В перший день підвернула ногу, але на дистанцію 25 км вийшла. Пів дистанції мусила йти. Зараз маю збиті руки, коліна, синці. Та це було цього варте - розповіла Спортивному Анастасія Коханчук.

Бігом з перешкодами житомирянка Анастасія займається щонайменше півтора року. До участі змагань на чемпіонаті Світу в Греції Анастасія Коханчук готувалась півтора місяця та мала по два-три тренування в день.

Кваліфікацію на чемпіонат світу Анастасія Коханчук отримала цим літом в Польщі на змаганнях Spartan race. Там на змаганнях з бігу з перешкодами Анастасія була третьою з кращих. Третє місце і бронзова медаль є у Анастасії і зі змагань Spartan race в Румунії.

Загалом, з України на чемпіонаті Світу було всього дві дівчини та два хлопця. На Spartan Trifecta World Championship 2019 в Греції житомирянка Анастасія Коханчук, з-поміж двох сотень суперниць, в загальному рейтингу стала п’ятою серед жінок в забігах з перешкодами та третьою у своїй віковій категорії.