1 2 3 4 5 6

Легка атлетика

​Житомирянка Анастасія Коханчук виграла бронзу на Spartan Race в Польщі і путівку на Чемпіонат Світу

Вже вдруге, житомирянка Анастасія Коханчук виграє бронзу на змаганнях Spartan race. Цього разу, на забігах з перешкодами - Spartan race, які відбувались 24-25 серпня у Польщі в місті Криниця (Krynica).

Загалом, житомирянка за 3 години подолала 15 км шляху, 30 перешкод і майже 1200 метрів набору висоти. На Spartan race Анастасії Коханчук доводилось бігти горами під палючим сонцем, нести мішок вагою 15 кг спочатку вгору 300 метрів, а потім вниз. Йти по крутим схилам. Перелазити різні перешкоди, підніматися по канату, кидати спис та бігти по гірським рікам.

“Під час змагань болить все тіло, але жага підняти прапор України на п’єдесталі не дає зупинитись”, - ділиться враженнями після змагань Анастасія Коханчук.

За результатом змагань, житомирянка посіла третє призове місце і отримала кваліфікацію на Spartan Trifecta World Championshiр - Чемпіонат Світу по трифекті (3 дистанції за 2 дні - майже 60 км з перешкодами).

“Займаюсь бігом з перешкодами півтора року, і не могла мріяти, що досягну такого результату і поїду на Чемпіонат світу! Але все це реально, все омріяне - стає дійсністю!” - коментує свої успіхи спортсменка Анастасія Коханчук.

Чемпіонаті Світу відбудеться 2-3 листопада в Греції. Україну представлятимуть всього кілька спортсменок, серед яких буде і житомирянка Анастасія Коханчук.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Анастасія Коханчук 

Схожі новини