1 2 3 4 5 6

ММА

Бердичівлянин Олексій Кривець переміг у трьох турнірах зі змішаних єдиноборств

У Києві відбувся турнір зі змішаних бойових мистецтв Міжнародної професійної ліги GCFC MMA. Ювілейний 10 турнір Golden Coat Fight Championship (GCFC MMA 10) відбувся 14 серпня в спа-готелі «City Holiday» у місті Київ.

2020.08.31 10:36ММА

Вихованці житомирського СК "Андеграунд" успішно виступили на відкритому Кубку Азовського моря та чемпіонаті Вінницької області

Команда житомирського спортивного клубу "Андеграунд" стала третьою у командному заліку на відкритому Кубку Азовського моря з ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який відбувся 8 серпня базі відпочинку «Машинобудівник», що знаходиться в Донецькій області.

2020.08.10 10:06ММА

Борці житомирської федерації ММА знялися у фотосесії з песиками, які шукають родину

У різних країнах світу під час карантину притулки для тварин стали переважно порожніми. Наприклад, у Маямі, штат Флорида, розібрали всіх собак. У Житомирі ж ситуація не така райдужна. За час карантину у КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради зібралося багато собак в пошуках дому.

2020.05.22 14:57ММА

В Житомирі відбудеться чемпіонат області зі змішаних видів єдиноборств ММА

Сезон змішаних единоборств ММА Центрального регіону України Житомирськоі області відкриває свої двері наймогутнішим спортсменам вже в суботу, 07 березня. В цей день в Житомирі відбудеться відкритий чемпіонат області зі змішаних видів єдиноборств ММА.

2020.03.05 12:07ММА

Житомирянку Анастасію Светківську визнали найкращою спортсменкою України 2019 року з ММА

Федерація змішаних єдиноборств ММА України визнала чемпіонка світу і Європи, житомирянку Анастасію Светківську найкращою спортсменкою 2019 року. У чоловіків найкрщим став чемпіон світу та Європи Ата Атдаєв. Про це повідомляє офіційний сайт федерації.

2020.01.20 17:00ММА

​На тренуванні житомирянки Анастасії Светківської – чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств

Нещодавно житомирянка Анастасія Светківська здобула титул чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА. Окрім того, в арсеналі 21-річної спортсменки перемоги на чемпіонатах Європи та України. Ми відвідали тренування житомирської борчині і дізналася, яким був шлях до перемоги на чемпіонаті світу.

2019.11.25 16:00ММА

Житомирянка Анастасія Светківська стала чемпіонкою світу зі змішаних видів єдиноборств

Житомирянка Анастасія Светківська виграла чемпіонат світу зі змішаних видів єдиноборств, який 10-16 листопада відбувся у Бахрейні. Нашій спортсменці не було рівних у ваговій категорії 52 кг.

2019.11.16 16:21ММА

В Житомирі відбувся Кубок області з ММА. Результати

Більше 180 спортсменів взяли участь у відкритому Кубку Житомирщини зі змішаних видів єдиноборств ММА, який цими вихідними, 16-27 жовтня, відбувся в Житомирі, в спортивному клубі UNDERGROUND.

2019.10.28 13:35ММА

В Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних видів єдиноборств

В найближчу суботу-неділю, 26-27 жовтня, в Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних видів єдиноборств ММА. Протягом двох днів кращі спортсмени зі всієї Житомирщини будуть виборювати звання найсильніших.

2019.10.23 10:23ММА

Житомирянин Владислав Кришевич став віце-чемпіоном світу з ММА

Житомирянин Владислав Кришевич виграв срібло на чемпіонаті світу з ММА серед юнаків, який 3-4 серпня відбувся в Італії. Владислав бився у ваговій категорії 52 кг. Його тренер - Андрій Іщук.

2019.08.05 12:22ММА

Чемпіонка Європи IMMAF-WMMAA Анастасія Світківська: Шалена гордість була тоді, коли я стала на п'єдестал і заграв Гімн України

21-річна Житомирська спортсменка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Ми вирішили поспілкувалися зі спортсменкою та дізнатися про змагання, емоції та чому саме такий вид спорту обрала тендітна дівчина.

2019.07.02 11:52ММА

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Спортсменка стала кращою у ваговій категорії 52,2 кг.

2019.06.24 12:44ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат міста зі змішаних видів єдиноборств ММА

В суботу, 20 квітня, в Житомирі відбудеться відкритий чемпіонат міста зі змішаних видів єдиноборств ММА. У змаганнях візьмуть участь понад 100 кращих спортсменів віком від 10 років. Окрім житомирян, очікується приїзд також команд Луцька та Тульчина.

2019.04.19 11:22ММА

Житомиряни візьмуть участь в чемпіонаті України серед дітей із ММА

Збірна Житомирської області по змішаним единоборствам ММА візьме участь у чемпіонаті України серед дітей 10-15 років, який 16-17 березня відбудеться в Луцьку.

2019.03.15 13:13ММА

Спортсмени Житомирщини здобули два золота та срібло на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Спортсмени Житомирщини успішно взяли участь у чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді, який відбувся 22-24 лютого в Ірпіні.

2019.02.25 11:22ММА

У Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних єдиноборств ММА

Наприкінці 2018 року у Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних єдиноборств ММА. Протягом трьох днів, 21-23 грудня в спортивному залі SC “UNDERGROUND” змагатимуться бійці зі всієї Житомирщини.

2018.12.18 13:28ММА

У Житомирі відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед клубів «Underground»

У Житомирі 24 листопада відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА між спортсменами мережі «Underground. Fighting Top Team», яка об'єднує чотири регіони області - Коростишів, Овруч, Романів та Житомир.

2018.11.26 11:20ММА

Житомирянка представляє Україну на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА в Іспанії

Житомирянка Анастасія Світковська представляє Україну на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який стартував в Іспанії 11 жовтня і триватиме чотири дні.

2018.10.12 13:28ММА

Напередодні Покрови відкриють зал з єдиним в Житомирі професійним рингом ММА - октагоном

Професійне обладнання, тренажери та справжній октагон – ринг для змішаних єдиноборств: у Житомирі готуються до відкриття спортивного залу у місцевому навколокультурному просторі на вулиці Скорульського, у приміщенні колишнього Кооперативного коледжу. За словами керівника федерації змішаних єдиноборств у Житомирській області Руслана Домарецького, раніше приміщення, де займались спортсмени, було значно меншим.

2018.10.12 13:09ММА

Житомиряни виграли два золота на міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА в Чернівцях

Житомиряни виграли дві золоті медалі на міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА пам'яті воїна АТО Андрія Василишина, який 21-22 липня відбувся Чернівціях.

2018.07.23 13:51ММА