1 2 3 4 5 6

ММА

​На тренуванні житомирянки Анастасії Светківської – чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств

Нещодавно житомирянка Анастасія Светківська здобула титул чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА. Окрім того, в арсеналі 21-річної спортсменки перемоги на чемпіонатах Європи та України. Ми відвідали тренування житомирської борчині і дізналася, яким був шлях до перемоги на чемпіонаті світу.

2019.11.25 16:00ММА

Житомирянка Анастасія Светківська стала чемпіонкою світу зі змішаних видів єдиноборств

Житомирянка Анастасія Светківська виграла чемпіонат світу зі змішаних видів єдиноборств, який 10-16 листопада відбувся у Бахрейні. Нашій спортсменці не було рівних у ваговій категорії 52 кг.

2019.11.16 16:21ММА

В Житомирі відбувся Кубок області з ММА. Результати

Більше 180 спортсменів взяли участь у відкритому Кубку Житомирщини зі змішаних видів єдиноборств ММА, який цими вихідними, 16-27 жовтня, відбувся в Житомирі, в спортивному клубі UNDERGROUND.

2019.10.28 13:35ММА

В Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних видів єдиноборств

В найближчу суботу-неділю, 26-27 жовтня, в Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних видів єдиноборств ММА. Протягом двох днів кращі спортсмени зі всієї Житомирщини будуть виборювати звання найсильніших.

2019.10.23 10:23ММА

Житомирянин Владислав Кришевич став віце-чемпіоном світу з ММА

Житомирянин Владислав Кришевич виграв срібло на чемпіонаті світу з ММА серед юнаків, який 3-4 серпня відбувся в Італії. Владислав бився у ваговій категорії 52 кг. Його тренер - Андрій Іщук.

2019.08.05 12:22ММА

Чемпіонка Європи IMMAF-WMMAA Анастасія Світківська: Шалена гордість була тоді, коли я стала на п'єдестал і заграв Гімн України

21-річна Житомирська спортсменка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Ми вирішили поспілкувалися зі спортсменкою та дізнатися про змагання, емоції та чому саме такий вид спорту обрала тендітна дівчина.

2019.07.02 11:52ММА

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA

Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Спортсменка стала кращою у ваговій категорії 52,2 кг.

2019.06.24 12:44ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат міста зі змішаних видів єдиноборств ММА

В суботу, 20 квітня, в Житомирі відбудеться відкритий чемпіонат міста зі змішаних видів єдиноборств ММА. У змаганнях візьмуть участь понад 100 кращих спортсменів віком від 10 років. Окрім житомирян, очікується приїзд також команд Луцька та Тульчина.

2019.04.19 11:22ММА

Житомиряни візьмуть участь в чемпіонаті України серед дітей із ММА

Збірна Житомирської області по змішаним единоборствам ММА візьме участь у чемпіонаті України серед дітей 10-15 років, який 16-17 березня відбудеться в Луцьку.

2019.03.15 13:13ММА

Спортсмени Житомирщини здобули два золота та срібло на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Спортсмени Житомирщини успішно взяли участь у чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді, який відбувся 22-24 лютого в Ірпіні.

2019.02.25 11:22ММА

У Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних єдиноборств ММА

Наприкінці 2018 року у Житомирі відбудеться Кубок області зі змішаних єдиноборств ММА. Протягом трьох днів, 21-23 грудня в спортивному залі SC “UNDERGROUND” змагатимуться бійці зі всієї Житомирщини.

2018.12.18 13:28ММА

У Житомирі відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед клубів «Underground»

У Житомирі 24 листопада відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА між спортсменами мережі «Underground. Fighting Top Team», яка об'єднує чотири регіони області - Коростишів, Овруч, Романів та Житомир.

2018.11.26 11:20ММА

Житомирянка представляє Україну на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА в Іспанії

Житомирянка Анастасія Світковська представляє Україну на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який стартував в Іспанії 11 жовтня і триватиме чотири дні.

2018.10.12 13:28ММА

Напередодні Покрови відкриють зал з єдиним в Житомирі професійним рингом ММА - октагоном

Професійне обладнання, тренажери та справжній октагон – ринг для змішаних єдиноборств: у Житомирі готуються до відкриття спортивного залу у місцевому навколокультурному просторі на вулиці Скорульського, у приміщенні колишнього Кооперативного коледжу. За словами керівника федерації змішаних єдиноборств у Житомирській області Руслана Домарецького, раніше приміщення, де займались спортсмени, було значно меншим.

2018.10.12 13:09ММА

Житомиряни виграли два золота на міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА в Чернівцях

Житомиряни виграли дві золоті медалі на міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА пам'яті воїна АТО Андрія Василишина, який 21-22 липня відбувся Чернівціях.

2018.07.23 13:51ММА

Понад 400 спортсменів взяли участь у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА у Житомирі. Результати

Спортсмени з 22 областей України взяли участь у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА (III ранг), які відбувалися у Житомирі 26 травня.

2018.06.01 13:45ММА

Чемпіонка Європи з ММА Дар’я Самчик: З дитинства була забіякою, але ніколи не била першою

Чемпіонка Європи 2017р., володарка Кубку України 2016 р., чемпіонка України 2017 та 2018 рр., зі змішаних єдиноборств ММА житомирянка Дар’я Самчик розповіла, що привело її в цей суворий вид спорту, кому хотіла помститися за зломаний у дитинстві ніс та як мама і чоловік змирилися з вибором дівчини. Окрім цього, спортсменка зізналася, що жіночність інколи бере верх – змушує плакати, сміятися, одягати сукню та підбори, бути леді, зразковою дружиною і мамою.

2018.05.31 13:00ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Програма змагань

У Житомирі 25-27 травня 2018 року відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдинобоств ММА серед юніорів (16-17 років) та молоді (18-20 років). Місце проведення - зал "Динамо" (вул. Чуднівська, 113).

2018.05.23 12:11ММА

Житомирянка Дар'я Самчик вдруге стала чемпіонкою України зі змішаних єдиноборств ММА

Житомирянка Дар'я Самчик здобула перемогу на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА у категорії до 52 кг. Змагання відбувалося 21 квітня 2018 року в Дніпрі.

2018.04.23 10:50ММА

Житомиряни захищатимуть честь області на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Житомиряни представлятимуть область на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих. Змагання відбудеться 21 квітня 2018 року в Дніпрі.

2018.04.17 10:32ММА