1 2 3 4 5 6

ММА

Боєць з Житомищини виграв бронзу на турнірі зі змішаних єдиноборств ММА в Чернівцях

14.07.2016 12:32ММА

Коростишівець Анатолій Оськін став бронзовим призером турніру зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся у Чернівцях 9-10 липня і був присвячений пам’яті Андрія Василишина, який загинув в зоні АТО під час виконання бойового завдання.

Спортсмен з Житомирщини бився у ваговій категорії 61,2 кг.:

1 місце - Шаповал Дмитро (м.Київ)
2 місце - Доскальчук Олександр (Чернівецька обл.)
3 місце - Оськін Анатолій (Житомирська обл.)

Участь у турнірі взяли представники клубів Чернівецької, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Житомирської, Запорізької, Львівської, Чернігівської, Одеської та Волинської областей, а також спортсмени з Румунії. За звання найкращого боролися сорок п’ять бійців із різних стилів бойового мистецтва. Серед них – Чемпіони України, Європи та світу, кандидати і майстри спорту. Призовий фонд турніру складав за І місце – 25000 грн., за ІІ місце – 15000 грн., за ІІІ місце - 7500 грн. Турнір відвідало близько 1000 глядачів.

Змагання, які організував спортивно-бійцівський клуб ММА «Тигр» (Григорощук І.Д., Данко П.П.) під патронатом Чернівецької обласної федерації ММА (Чорней В. К.), зібрали чимало почесних гостей. На урочистому відкриті турніру були присутні міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. В якості головного судді був запрошений 1–й віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України Муратов В. А.

Спортивний Житомир

Теги: MMA 

Схожі новини