1 2 3 4 5 6

ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Програма змагань

У Житомирі 25-27 травня 2018 року відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдинобоств ММА серед юніорів (16-17 років) та молоді (18-20 років). Місце проведення - зал "Динамо" (вул. Чуднівська, 113).

2018.05.23 12:11ММА

Житомирянка Дар'я Самчик вдруге стала чемпіонкою України зі змішаних єдиноборств ММА

Житомирянка Дар'я Самчик здобула перемогу на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА у категорії до 52 кг. Змагання відбувалося 21 квітня 2018 року в Дніпрі.

2018.04.23 10:50ММА

Житомиряни захищатимуть честь області на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Житомиряни представлятимуть область на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих. Змагання відбудеться 21 квітня 2018 року в Дніпрі.

2018.04.17 10:32ММА

Іван Зінченко з Житомирщини виграв Кубок Центру зі змішаних єдиноборств ММА

Двоє представників Житомирщини потрапили в призери Кубку Центру зі змішаних єдиноборств ММА, який 17 лютого відбувся у Бучі. Загалом на турнір приїхали 120 спортсменів з 14 обласних центрів, аби позмагатися за звання кращого.

2018.03.20 17:04ММА

Команда СК Андеграунд виграла чемпіонат Житомирської області зі змішаних єдиноборств ММА

Команда СК Андеграунд виграла чемпіонат Житомирської області зі змішаних єдиноборств ММА, який нещодавно відбувся в нашому місті. У змаганнях прийняли участь 117 спортсменів.

2018.03.13 15:19ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА

У Житомирі, 03 березня 2018 року, відбудеться чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА.

2018.03.02 14:38ММА

В Житомирі відбудеться кубок області по ММА

Вже в цю суботу, 16 грудня, найбільша спортивна арена Житомира - ФОК - прийматиме Відкритий кубок Житомирської області по ММА. На всіх шанувальників спорту чекає два професійних ринги, найкраща суддівська команда країни та кращі бійці не лише з Житомира та області, а й інших куточків України.

2017.12.14 11:25ММА

Житомирянин битиметься на Міжнародному турнір зі змішаних єдиноборств ММА World Warriors Fighting Championsip

Житомирянин Олександр Карпов візьме участь у Міжнародному турнір зі змішаних єдиноборств ММА World Warriors Fighting Championsip, який 14 грудня відбудеться у столичному Палаці спорту. Початок о 18:30.

2017.12.13 17:51ММА

Збірна Житомирщини здобула 4 місце на Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА

Спортсмени Житомирської області вибороли четверте командне місце на Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків та жінок. Змагання відбулося 20-22 жовтня в місті Дніпро у спорткомплексі Українського державного хіміко-технологічного університету.

2017.10.23 10:24ММА

Житомирянка представлятиме Україну на чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА

Житомирська спортсменка Дар'я Самчик, у складі збірної України, змагатиметься за першість на чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА. Змагання стартувало 6 жовтня у столиці Казахстану, м.Астана.

2017.10.06 11:43ММА

Житомиряни виграли 22 медалі на чемпіонаті Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

Збірна Житомирщини посіла друге командне місце на чемпіонаті Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся 1 квітня. Наші спортсмени поступилися лише господарям турніру з міста Тульчин.

2017.04.03 10:00ММА

У Житомирі відбудеться відкритий кубок міста зі змішаних видів єдиноборств ММА

У п'ятницю, 23 грудня, в Житомирі відбудеться відкритий кубок міста зі змішаних видів єдиноборств ММА. Змагання стартують о 10.00 ранку в залі ДЮСШ “Авангард”. Першими в ринг вийдуть наймолодші учасники. Урочисте відкриття змагань заплановане на 14.00.

2016.12.22 15:32ММА

Житомиряни розпочали боротьбу за Кубок України зі змішаних видів єдиноборств ММА 2016

Десять бійців представляють Житомирщину на Кубку України зі змішаних видів єдиноборств ММА 2016, який в суботу, 24 вересня, стартував в місті Луцьк на Волині. Вперше у подбних змагання бере участь також дівчина-спортсменка з Житомира Дарина Самчик.

2016.09.24 13:55ММА

Боєць з Житомищини виграв бронзу на турнірі зі змішаних єдиноборств ММА в Чернівцях

Коростишівець Анатолій Оськін став бронзовим призером турніру зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся у Чернівцях 9-10 липня і був присвячений пам’яті Андрія Василишина, який загинув в зоні АТО під час виконання бойового завдання.

2016.07.14 12:32ММА

Чемпіонат України зі змішаних видів єдиноборств ММА 2016 у Житомирі: коментарі учасників, тренерів, організаторів

2 – 3 квітня 2016 року в ФОК «Динамо» м. Житомира тривав чемпіонат України зі змішаних видів єдиноборств серед дітей, юнаків, юніорів та молоді. Учасниками змагань стали понад 400 бійців віком від 10 до 21 року з Вінницької, Волинської, Донецької та інших областей України. Житомирську область представляли 42 бійця.

2016.04.07 09:23ММА

Житомирщина виборола срібло на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА. Результати

За кількістю здобутих перемог у загальнокомандному заліку І місце посіла Одеська область. Збірна Житомирщини виборола срібло. До трійки призерів увійшла Дніпропетровська область.

2016.04.05 17:16ММА

Бійці з Житомирщини виграли 19 медалей на чемпіонаті України зі змішаних видів єдиноборств ММА

Більше 400 спортсменів зі всієї України взяли участь у чемпіонаті України зі змішаних видів єдиноборств ММА, який 2 квітня відбувся в Житомирі. На змагання прибули спортсмени з Вінницької, Донецької, Одеської, Харківської, Чернігівської та інших областей.

2016.04.05 16:49ММА

На вихідних Житомир вперше прийматиме чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

Цими вихідними, 2-3 квітня, в Житомирі відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей молодшої вікової групи (10-11 років), дітей старшої вікової групи (12-13 років), юнаків (14-15 років), юніорів (16-17 років) та молоді (18-21 рік).

2016.03.29 12:32ММА

Рейтингові бої в клітці стануть родзинкою Чемпіонат України зі змішаних видів єдинборств ММА в Житомирі

Чемпіонат України зі змішаних видів єдинборств ММА відбудеться в Житомирі 1-3 квітня. Наше місто вперше прийматиме змагання такого рівня. На житомирян та гостей міста чекає найпопулярніший вид спорту в світі, один з самих жорстких направлень серед єдиноборств, найкращі молоді бійці зі всіх куточків нашої країни.

2016.03.11 14:17ММА

Житомиряни виграли шість медалей на чемпіонаті України зі змішаних видів єдиноборств ММА

По дві золоті, срібні і бронзові медалі завоювали житомирські спортсмени на чемпіонаті України зі змішаних видів єдиноборств ММА (Mixed Martial Arts) серед юнаків та юніорів, який 17-19 жовтня віддбувся у Чернігові

2015.10.19 12:49ММА