1 2 3 4 5 6

ММА

Понад 400 спортсменів взяли участь у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА у Житомирі. Результати

Спортсмени з 22 областей України взяли участь у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА (III ранг), які відбувалися у Житомирі 26 травня.

2018.06.01 13:45ММА

Чемпіонка Європи з ММА Дар’я Самчик: З дитинства була забіякою, але ніколи не била першою

Чемпіонка Європи 2017р., володарка Кубку України 2016 р., чемпіонка України 2017 та 2018 рр., зі змішаних єдиноборств ММА житомирянка Дар’я Самчик розповіла, що привело її в цей суворий вид спорту, кому хотіла помститися за зломаний у дитинстві ніс та як мама і чоловік змирилися з вибором дівчини. Окрім цього, спортсменка зізналася, що жіночність інколи бере верх – змушує плакати, сміятися, одягати сукню та підбори, бути леді, зразковою дружиною і мамою.

2018.05.31 13:00ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Програма змагань

У Житомирі 25-27 травня 2018 року відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдинобоств ММА серед юніорів (16-17 років) та молоді (18-20 років). Місце проведення - зал "Динамо" (вул. Чуднівська, 113).

2018.05.23 12:11ММА

Житомирянка Дар'я Самчик вдруге стала чемпіонкою України зі змішаних єдиноборств ММА

Житомирянка Дар'я Самчик здобула перемогу на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА у категорії до 52 кг. Змагання відбувалося 21 квітня 2018 року в Дніпрі.

2018.04.23 10:50ММА

Житомиряни захищатимуть честь області на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Житомиряни представлятимуть область на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих. Змагання відбудеться 21 квітня 2018 року в Дніпрі.

2018.04.17 10:32ММА

Іван Зінченко з Житомирщини виграв Кубок Центру зі змішаних єдиноборств ММА

Двоє представників Житомирщини потрапили в призери Кубку Центру зі змішаних єдиноборств ММА, який 17 лютого відбувся у Бучі. Загалом на турнір приїхали 120 спортсменів з 14 обласних центрів, аби позмагатися за звання кращого.

2018.03.20 17:04ММА

Команда СК Андеграунд виграла чемпіонат Житомирської області зі змішаних єдиноборств ММА

Команда СК Андеграунд виграла чемпіонат Житомирської області зі змішаних єдиноборств ММА, який нещодавно відбувся в нашому місті. У змаганнях прийняли участь 117 спортсменів.

2018.03.13 15:19ММА

У Житомирі відбудеться чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА

У Житомирі, 03 березня 2018 року, відбудеться чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА.

2018.03.02 14:38ММА

В Житомирі відбудеться кубок області по ММА

Вже в цю суботу, 16 грудня, найбільша спортивна арена Житомира - ФОК - прийматиме Відкритий кубок Житомирської області по ММА. На всіх шанувальників спорту чекає два професійних ринги, найкраща суддівська команда країни та кращі бійці не лише з Житомира та області, а й інших куточків України.

2017.12.14 11:25ММА

Житомирянин битиметься на Міжнародному турнір зі змішаних єдиноборств ММА World Warriors Fighting Championsip

Житомирянин Олександр Карпов візьме участь у Міжнародному турнір зі змішаних єдиноборств ММА World Warriors Fighting Championsip, який 14 грудня відбудеться у столичному Палаці спорту. Початок о 18:30.

2017.12.13 17:51ММА

Збірна Житомирщини здобула 4 місце на Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА

Спортсмени Житомирської області вибороли четверте командне місце на Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків та жінок. Змагання відбулося 20-22 жовтня в місті Дніпро у спорткомплексі Українського державного хіміко-технологічного університету.

2017.10.23 10:24ММА

Житомирянка представлятиме Україну на чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА

Житомирська спортсменка Дар'я Самчик, у складі збірної України, змагатиметься за першість на чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА. Змагання стартувало 6 жовтня у столиці Казахстану, м.Астана.

2017.10.06 11:43ММА

Житомиряни виграли 22 медалі на чемпіонаті Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА

Збірна Житомирщини посіла друге командне місце на чемпіонаті Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся 1 квітня. Наші спортсмени поступилися лише господарям турніру з міста Тульчин.

2017.04.03 10:00ММА

У Житомирі відбудеться відкритий кубок міста зі змішаних видів єдиноборств ММА

У п'ятницю, 23 грудня, в Житомирі відбудеться відкритий кубок міста зі змішаних видів єдиноборств ММА. Змагання стартують о 10.00 ранку в залі ДЮСШ “Авангард”. Першими в ринг вийдуть наймолодші учасники. Урочисте відкриття змагань заплановане на 14.00.

2016.12.22 15:32ММА

Житомиряни розпочали боротьбу за Кубок України зі змішаних видів єдиноборств ММА 2016

Десять бійців представляють Житомирщину на Кубку України зі змішаних видів єдиноборств ММА 2016, який в суботу, 24 вересня, стартував в місті Луцьк на Волині. Вперше у подбних змагання бере участь також дівчина-спортсменка з Житомира Дарина Самчик.

2016.09.24 13:55ММА

Боєць з Житомищини виграв бронзу на турнірі зі змішаних єдиноборств ММА в Чернівцях

Коростишівець Анатолій Оськін став бронзовим призером турніру зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся у Чернівцях 9-10 липня і був присвячений пам’яті Андрія Василишина, який загинув в зоні АТО під час виконання бойового завдання.

2016.07.14 12:32ММА

Чемпіонат України зі змішаних видів єдиноборств ММА 2016 у Житомирі: коментарі учасників, тренерів, організаторів

2 – 3 квітня 2016 року в ФОК «Динамо» м. Житомира тривав чемпіонат України зі змішаних видів єдиноборств серед дітей, юнаків, юніорів та молоді. Учасниками змагань стали понад 400 бійців віком від 10 до 21 року з Вінницької, Волинської, Донецької та інших областей України. Житомирську область представляли 42 бійця.

2016.04.07 09:23ММА

Житомирщина виборола срібло на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА. Результати

За кількістю здобутих перемог у загальнокомандному заліку І місце посіла Одеська область. Збірна Житомирщини виборола срібло. До трійки призерів увійшла Дніпропетровська область.

2016.04.05 17:16ММА

Бійці з Житомирщини виграли 19 медалей на чемпіонаті України зі змішаних видів єдиноборств ММА

Більше 400 спортсменів зі всієї України взяли участь у чемпіонаті України зі змішаних видів єдиноборств ММА, який 2 квітня відбувся в Житомирі. На змагання прибули спортсмени з Вінницької, Донецької, Одеської, Харківської, Чернігівської та інших областей.

2016.04.05 16:49ММА

На вихідних Житомир вперше прийматиме чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

Цими вихідними, 2-3 квітня, в Житомирі відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей молодшої вікової групи (10-11 років), дітей старшої вікової групи (12-13 років), юнаків (14-15 років), юніорів (16-17 років) та молоді (18-21 рік).

2016.03.29 12:32ММА