1 2 3 4 5 6

ММА

В Житомирі відбувся чемпіонат області по змішаним єдиноборствам ММА

10.03.2015 03:07ММА

Перший офіційний відкритий чемпіонат Житомирської області зі змішаниє єдиноборств ММА седе юнаків та дорослих відбувся 7 березня в Житомирі, в спорткомплексі ДЮСШ Авангард. Окрім житомирян, в змаганнях взяли участь спортсмени із Бердичева, Чуднова, Радомишля, інших районів області, а також гості із Хмельницького та Вінниці.

До речі, не для всіх спортсменів змагання подібного рівня були першими. Анатолій Оськін з Коростишева вже встиг стати чемпіоном Вінницької області у ваговій категорії 60 кілогам.Cеред інших фаворитів варто загадати Володимира Ваната, який тренує секцію MMA в клубі рукопашного бою Андеграунд.

Результати турніру

- Ці змагання є відбірковими на чемпіонат України, який має в кінці березня відбутися в Києві (на момент публікації чемпіонат перенесли на невизначений термін, - прим. авт.). Для Житомира і України змішані єдиноборства - це загалом новий вид спорту. Він офіційно був зареєстрований лише в 2013 році, а до цього проводиися лише комерційні турніри та бої. В Житомирі чемпіонат області ми взагалі проводимо вперше. В змаганнях приймають участь вихованці шкіл саньда, самбо і дзюдо, які захотіли випробувати себе в цьому виді. Заявились навіть декілька кікбоксерів,- розповів Спотивному Житомиру голова обласної федерації змішаних єдиноборств MMA Руслан Домарецький.

За словами Руслана Домарецького, поки що чиста секція змішаних єдиноборств існує лише в Житомирі, в клубі рукопашного бою "Андеграунд". Але в області є великі перспективи для розвитку цього виду спорту.

Загалом чемпіонат викликав неаби-який інтерес у житомирян і зала Авангарду, де проходили бої, була переповнена. Спортсмени не підвели і глядачі побачили яскраві та динамічні поєдинки.

Результати змагань ви зможете знайти на сайті пізніше.

Спортивний Житомир

Теги: Житомир 

Схожі новини