1 2 3 4 5 6

ММА

Житомирщина виборола срібло на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА. Результати

05.04.2016 17:16ММА

2 – 3 квітня 2016 року в ФОК «Динамо» м. Житомира тривав чемпіонат України зі змішаних видів єдиноборств серед дітей, юнаків, юніорів та молоді. Учасниками змагань стали понад 400 бійців із 20 областей України. Житомирську область представляли 42 бійця.

За кількістю здобутих перемог у загальнокомандному заліку І місце посіла Одеська область. Збірна Житомирщини виборола срібло. До трійки призерів увійшла Дніпропетровська область.

Результати поєдинків 2 – 3 квітня (список призерів)

молодші діти (10 – 11 років)
до 27 кг
1. Дмитро Бессараб (Одеська обл.)
2. Андрій Черненко (Київська обл.)
3. Ян Грабовський (Рівненська обл.), Микита Воробйов (Донецька обл.)
до 30 кг
1. Максим Тіссен (Одеська обл.)
2. Даниил Канджа (Одеська обл.)
3. Тарас Маркевич (Рівненська обл.), Данило Овчаренко (Полтавська обл.)
до 33 кг
1. Андрій Касменюк (Одеська обл.)
2. Віктор Віденчук (Рівненська обл.)
3. Ілля Сломінський (Волинська обл.), Всеволод Кащун (Вінницька обл.)
до 36 кг
1. Кирил Негру (Одеська обл.)
2. Владислав Хоменко (Житомирська обл.)
3. Дмитро Проць (Волинська обл.), Максим Гордейчук (Житомирська обл.)
до 39 кг
1. Павло Згонніков (Житомирська обл.)
2. Роман Майчук (Житомирська обл.)
3. Денис Лавриченко (Вінницька обл.)
до 42 кг
1. Данил Добровольский (Одеська обл.)
2. Єгор Осипенко (Житомирська обл.)
3. Гліб Мокрий (Дніпропетровська обл.), Микола Слободенюк (Рівненська обл.)
до 48 кг
1. Олександр Созонський (Житомирська обл.)
2. Артем Рудий (Вінницька обл.)
до 52 кг
1. Назар Бодак (Волинська обл.)
2. Михайло Симашкевич (Житомирська обл.)
3. Артем Ващенко (Житомирська обл.), Артем Неверов (Вінницька обл.)
52+ кг
1. Ярослав Людин (Одеська обл.)
2. Олександр Людин (Одеська обл.)

старші діти (12 – 13 років)
до 33 кг
1. Владислав Мельник (Одеська обл.)
2. Артем Ковалев (Дніпропетровська обл.)
3. Микита Капустін (Харківська обл.), Кирил Агапітов (Харківська обл.)
до 36 кг
1. Евгеній Кирияк (Одеська обл.)
2. Владислав Хоменко (Одеська обл.)
3. Іван Пасич (Волинська обл.), Андрій Дяхтяр (Рівненська обл.)
до 39 кг
1. Кирил Войтенко (Одеська обл.)
2. Антон Андрійчук (Дніпропетровська обл.)
3. Павло Андрущенко (Вінницька обл.), Шерзод Альбертов (Херсонська обл.)
до 42 кг
1. Олег Русецький (Чернівецька обл.)
2. Максим Стахов (Вінницька обл.)
3. Леонід Гетманський (Миколаївська обл.), Микола Ніколаєв (Рівненська обл.)
до 45 кг
1. Олександр Гуляєв (Київська обл.)
2. Анатолій Іванов (Дніпропетровська обл.)
3. Олександр Ковтун (Чернівецька обл.), Микола Савченко (Житомирська обл.)
до 48 кг
1. Владислав Халупенко (Черкаська обл.)
2. Юрій Фільварков (Черкаська обл.)
3. Тимур Погорелов (Одеська обл.), Дмитро Білоусов (Житомирська обл.)
до 52 кг
1. Іван Сенін (Одеська обл.)
2. Владислав Влад (Чернівецька обл.)
3. Школьний Данил (Донецька обл.), Максим Гладченко (Волинська обл.)
до 56 кг
1. Владислав Кущ (Київська обл.)
2. Григорій Магаляс (Миколаївська обл.)
3. Іван Сус (Житомирська обл.), Євген Антонюк (Рівненська обл.)
60+ кг
1. Роман Леонов (Миколаївська обл.)
2. Василь Поліщук (Черкаська обл.)
3. Степан Недев (Одеська обл.), Максим Полівода (Запорізька обл.)

юнаки (14 – 15 років)
до 39 кг
1. Дмитро Тутомиров (Дніпропетровська обл.)
2. Руслан Четверіков (Харківська обл.)
3. Владислав Палубицький (Волинська обл.), Максим Афанасьев (Одеська обл.)
до 48 кг
1. Денис Коваленко (м. Київ)
2. Михайло Журавський (Житомирська обл.)
3. Назар Фещенко (Черкаська обл.), Андрій Гуславський (Волинська обл.)
до 52 кг
1. Артем Чумак (Рівненська область)
2. Баба Азізов (Миколаївська обл.)
3. Цісар Володимир (Житомирська обл.), Олексій Булай (Херсонська обл.)
до 56 кг
1. Микола Унгурян (Чернівецька обл.)
2. Назар Півторан (Чернівецька обл.)
3. Алі Самедов (Миколаївська обл.), Максим Алексейцев (Київська обл.)
до 60 кг
1. Костянтин Шутко (Миколаївська обл.)
2. Ярослав Лівандовський (Миколаївська обл.)
3. Максим Алексеев (Дніпропетровська обл.), Андрій Лягу (Чернівецька обл.)
до 65 кг
1. Артем Афанасенко (Херсонська обл.)
2. Роман Кізюк (Чернівецька обл.)
3. Максим Ютовець (Рівненська обл.)
3. Богдан Федорченко (Чернігівська обл.)
65+ кг
1. Станіслав Швец (Запорізька обл.)
2. Богдан Хмара (Чернігівська обл.)
3. Андрій Грицюк (Волинська обл.), Назар Ковальчук (Волинська обл.)

юніори (16 – 17 років)
до 48 кг
1. Дем’ян Хринюк (Волинська обл.)
2. Єгор Дмитришин (Хмельницька обл.)
до 52 кг
1. Роман Сиркін (Запорізька обл.)
2. Руслан Телібаєв (Львівська обл.)
3. Ростислав Коломієць (Черкаська обл.), Олег Страшко (Дніпропетровська обл.)
до 56 кг
1. Данило Шамонін (Миколаївська обл.)
2. Роман Добринін (Дніпропетровська обл.)
3. Денис Герцов (Миколаївська обл.), Євген Желінський (Вінницька обл.)
до 60 кг
1. Наіл Асадов (Дніпропетровська обл.)
2. Фарід Мехровар (Дніпропетровська обл.)
3. Олександр Андрюшин (Кіровоградська обл.), Владислав Бобилев (Одеська обл.)
до 65 кг
1. Ілля Марьяш (м. Київ)
2. Андрій Цилінка (Херсонська обл.)
3. Алескеров Кенан (Чернігівська обл.), Руслан Москаленко (Кіровоградська обл.)
до 70 кг
1. Іван Зінченко (Житомирська обл.)
2. Ігор Лесько (Львівська обл.)
3. Максим Рябовол (Черкаська обл.), Владислав Толосюк (Волинська обл.)
до 75 кг
1. Ярослав Міщук (Київська обл.)
2. Олексій Альберда (Волинська обл.)
3. Олександр Рожанський (м. Київ), Денис Дручок (Дніпропетровська обл.)
до 80 кг
1. Дмитро Борук (м. Київ)
2. Артур Борець (Хмельницька обл.)
80+ кг
1. Денис Сидоренко (Миколаївська обл.)
2. Олексій Фердолевський (Волинська обл.)
3. Олександр Паливода (Чернігівська обл.), Олександр Супрунчук (Житомирська обл.)

молодь (18 – 21 рік)
до 56 кг
1. Євген Завгородній (Запорізька обл.)
2. Ярослав Вознюк (Львівська обл.)
3. Дмитро Власюк (Рівненська обл.)
3. Олександр Крупенкін (м. Київ)
до 60 кг
1. Дмитро Міщенко (м. Київ)
2. Максим Бережняк (Вінницька об.)
3. Олексій Кривець (Житомирська обл.)
3. Юрій Гулак (м. Київ)
до 65,8 кг
1. Владислав Калюта (Запорізька обл.)
2. Іван Горецький (Чернівецька обл.)
3. Віктор Воропай (м. Київ), Андрій Андрущяк (Вінницька обл.)
до 70,3 кг
1. Назар Луцьків (Чернівецька обл.)
2. Святослав Пелипенко (Полтавська обл.)
3. Данило Козлов (Чернігівська обл.), Мірсанан Агаларов (Миколаївська обл.)
до 77,1 кг
1. Семенюк Денис (Чернівецька область)
2. Хачко Роман (м.Київ)
3. Булгучев Руслан (Вінницька область)
3. Єрмаков Павло (Миколаївська область)
до 84 кг
1. Станіслав Хальчевський (Дніпропетровська обл.)
2. Антон Дончецький (Дніпропетровська обл.)
3. Олександр Стефаняк (Житомирська обл.), Кирило Аріх (Житомирська обл.)
до 93 кг
1. Владислав Ільїн (Дніпропетровська обл.)
2. Дмитро Іванов (м. Київ)
3. Олексій Деревінський (м. Київ)
3. Сергій Кордиш (Рівненська обл.)
93 + кг
1. Дмитро Микуца (Полтавська обл.)
2. Сергій Резецький (Миколаївська обл.)
3. Рєзніков Андрій (м. Київ), Руслан Расулов (Полтавська обл.)

Спортивний Житомир

Теги: MMA 

Схожі новини