1 2 3 4 5 6

ММА

Житомирянку Анастасію Светківську визнали найкращою спортсменкою України 2019 року з ММА

20.01.2020 17:00ММА

Федерація змішаних єдиноборств ММА України визнала чемпіонка світу і Європи, житомирянку Анастасію Светківську найкращою спортсменкою 2019 року. У чоловіків найкрщим став чемпіон світу та Європи Ата Атдаєв. Про це повідомляє офіційний сайт федерації.

Таку високу відзнаку наша спортсменка отримали небезпідставно. 23 червня 2019 року на чемпіонаті Європи Анастасія завоювала Україні перше «золото», перемігши шведку Ніну Беч. Перемогла одноголосним рішенням суддів.

Слідом за нею влітку на відкритому чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств Ата Атдаєв завоював золоту медаль континентальної першості, до речі, першу таку високу нагороду в своєму житті. У фіналі турніру він переміг досвідченого росіянина Сулеймана Бершігадова.

А вже незабаром – 16 листопада 2019 року в Бахрейні на чемпіонаті світу з ММА Светківська виборола першість у австралійки Олівії Укмар.
Житомирянці Анастасії Светківській - 21 рік. Боротьбою та ММА вона займається всього лише два роки. «Хотіла просто підтримувати себе у формі. У зал ходити було нудно, тому обрала боротьбу. Зачепилося одне за інше і вийшов такий результат», – розповідає чемпіонка.
За освітою Анастасія практичний психолог, працює флористом у квітковому магазині. Однак після таких вагомих спортивних успіхів своє майбутнє планує пов’язати зі спортом. Зараз дівчина займається в трьох клубах. Основна база – в Житомирі, у клубі «Андеграунд» під керівництвом тренера Андрія Іщука. Паралельно тренується на базі київських клубів: «Аурум» (тренер Олександр Дудочкін), і «Checkmat» (тренер БЖЖ Максим Рубінський).