1 2 3 4 5 6

Директор житомирського ФК "Полісся" Володимир Загурський долучився до лав Територіальної оборони

Заяви на вступ до Територіальної оборони із друзями ми написали на другий день війни.

15.03.2022 16:31Футбол

Мілан хоче купити уродженця Житомира Маліновського

Цього сезону Маліновський зіграв 31 матч, забив 10 голів і віддав 4 результативні передачі. Контракт із «Аталантою» діє до літа 2023 року.

12.03.2022 15:37Футбол

Житомирянин Руслан Маліновський став героєм матчу проти «Байера»

Голи: Маліновський 23, Муріель 25, 49 - Арангіс 11, Діабі 63

11.03.2022 10:49Футбол

ФІФА перенесла матч Шотландія – Україна

Поєдинок, який спочатку був запланований на 24 березня

09.03.2022 08:29Футбол

Футбольний клуб Румунії змінив прізвища гравців на міста України​, що піддаються агресії РФ: є і Житомир

Футболки будуть виставлені на аукціон, а кошти підуть на допомогу українським біженцям.

03.03.2022 09:37Футбол

Здобутки ДЮСШ за 2021 рік: чемпіонка світу та переможці й призери чемпіонатів України ​

Загальна чисельність тренерів-викладачів складає 13 осіб

23.02.2022 13:17Інші

На Житомирщині відзначили призерів COMSPEC-Першості та кращого бомбардира COMSPEC-Чемпіонату області

Також голова асоціації вручив грамоту від департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації головному тренеру «Зорі» Віктору Чорному за вагомий внесок у розвиток футболу.

22.02.2022 14:04Футбол

​У загальнокомандному заліку на чемпіонаті України з легкої атлетики Житомирська область зайняла ІІІ місце

Команда Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради – ІІ місце серед спеціалізованих легкоатлетичних шкіл.

22.02.2022 09:11Легка атлетика

​Коростенець виборов дві золоті та бронзову нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики

Вітаємо спортсмена та його тренерів з гарним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях!

21.02.2022 15:19Легка атлетика

​У Коростені відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу Кубок "МАЛА". Результати

Усі чотири кращі команди турніру нагороджені кубками та медалями.

20.02.2022 12:12Футзал

Рустам Худжамов - тренер воротарів житомирського ФК "Полісся"

“Вовки” вітають Рустама Худжамова у “жовто-зеленій” родині.

19.02.2022 19:13Футбол

Житомирські рятувальники стали переможцями та призерами змагань кубку ДСНС з пожежно-прикладного спорту

У підсумку, в напруженій боротьбі завдяки вдалим виступам збірна команда Житомирської області у всіх видах здобула 1 місце та виборола путівку у фінальну частину кубка ДСНС, що відбудеться в м. Київ 10 березня цього року.

18.02.2022 13:10Інші