Житомирян запрошують до забігу пам’яті Героїв України

На сходах філармонії буде організована фотогалерея пам'яті, де буде виставлено 74 світлини загиблих воїнів для вшанування пам'яті.

У Житомирі 20 дітей одночасно грали в шахи з міжнародним майстром

За його словами, на гру учасникам давали 25 хвилин.

26.08.2021 10:38Шахи/шашки

Лузан і Четверікова – про нагороди Олімпіади: Досі в це не віримо

Лузан виграла «бронзу» на дистанції 200 метрів у каное-одиночці, після чого в тандемі з житомирянкою Четверіковою стала срібною призеркою в каное-двійці на 500 метрах.

26.08.2021 09:21Веслування

​У Житомирі завершився відкритий міський турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя

Турнір, присвячений пам’яті загиблого учасника ООС Дмитра Рудя, проходив у Житомирі вже втретє.

25.08.2021 09:21Футбол

ФК «Поділля» Хмельницький зустрінеться у поєдинку з ФК «Полісся» Житомир

Пряма трансляція матчу Першої ліги сезону 2021/22 “Поділля” – “Полісся” відбуватиметься на телеканалі Футбол 1, початок гри о 17:30.

23.08.2021 13:11Футбол

Житомирянин став бронзовим призером чемпіонату України з риболовного спорту серед людей з порушенням опорно-рухового апарату

19 серпня у Києві завершився чемпіонат України з риболовного спорту, який згуртував 36 людей з інвалідністю. З-поміж них – і житомирянин Юрій Баришев, який став бронзовим призером.

20.08.2021 17:06Інші

Фінал Кубку Житомирщини з футболу

Фінальний поєдинок відбудеться на Спартак Арені Житомира 25 серпня о 18:00.

20.08.2021 09:08Футбол

Житомирян запрошують на забіг до 30-річчя Незалежності України

До участі запрошуються усі бажаючі бігуни, що здатні пробігти дистанцію не менше 10 км.

17.08.2021 15:27Інші

​Житомирський ФК "Полісся" переміг "Агробізнес" із рахунком 1-0

Обидві команди мали ще моменти, але гол Козака виявився єдиним у поєдинку.

16.08.2021 14:07Футбол

Нічия «Агролайфа» та «Бердичева», впевнена перемога «Мала»: розпочалося ІІ коло

У Першій лізі «Полісся-2» (Ставки) продовжують очолювати таблицю, а в Другій лізі ФСК «Хорошів» зумів дати бій фавориту таблиці, зігравши у бойову нічию.

16.08.2021 09:05Футбол