1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

Бердичівлянин Микола Самонов – чемпіон світу з пауерліфтингу

02.12.2015 06:24Пауерліфтинг

Бердичівські спортсмени продовжують радувати вболівальників найвищими нагородами на найпрестижніших змаганнях. Нещодавно у Києві відбувся Чемпіонат Світу всесвітньої федерації GPF з пауерліфтингу, жиму лежачи, стоновій тязі та багатоповторному жиму. У змаганнях взяло участь понад 150 спортсменів з України, Білорусії, Ірану, Молдови та Росії. 

Бердичів у цих престижних змаганнях представляв пауерліфтер Микола Самонов. Наш земляк є одним із найдосвідченіших та найавторитетніших спортсменів-пауерліфтерів в Україні. Микола Самонов двічі ставав Чемпіоном світу, також вигравав Чемпіонат Європи та ставав віце-чемпіоном Європи, двічі перемагав у Евроазіатському Чемпіонаті. Безліч нагород наш земляк виграв у змаганнях всеукраїнського рівня.

Цього року на Чемпіонаті світу Микола Самонов знову ж таки підтвердив свою високу майстерність та професійність. Цього разу він виступав серед ветеранів у жимі лежачи у ваговій категорії до 90 кілограм. За підсумками змагань бердичівлянин втретє став Чемпіоном світу, вижавши у сумі 127,5 кг.

за матеріалами: Ріо-Бердичів

Теги: бердичівляни 

Схожі новини