1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

Бердичівлянин став рекордсменом України з пауерліфтингу

18.12.2015 13:12Пауерліфтинг

19-річний Олександр Трондюк, який почав займатися спортом у 14 років для того, щоб стати сильнішим та побачити свої фізичні можливості, встановив новий рекорд України серед юніорів (присідання, вагова категорія до 74 кг), впоравшись із вагою 210 кг.

Як стверджує хлопець, цей вид спорту він обрав тому, що саме силові вправи формують характер, розвивають силу волі та почуття патріотизму. Він почав займатись в Бердичеві в спортивному клубі «Рось», а зараз, під керівництвом Лемешка Віктора, - в тренажерному залі ЖДТУ, де навчається на 2-му курсі гірничо-екологічного факультету. Паралельно Олександр тренується в спортклубі «YESport» під керівництвом Баленкова Андрія Олександровича. Тренується 5-6 разів на тиждень, інколи 2 рази на день, хоча поєднувати спорт і навчання - дуже важко, бо не завжди є багато вільного часу. Також студент цікавиться інтелектуальним саморозвитком та деяким ігрові види спорту - футболом , настільним і великим тенісом. А пауерліфтинг для нього спорт, що змушує рухатись вперед та наближає до мети.

Олександр Трондюк неодноразово брав участь у змаганнях різного рівня: в Житомирі, Бердичеві, Києві, Новоград-Волинську. Він дворазовий та абсолютний чемпіон обласних змагань, призер кубку Києва, призер кубку Новоград-Волинська. Під час нещодавніх змагань у Коломиї спортсмен не лише встановив уже згадуваний рекорд України, але й виконав норматив «майстра спорту», який йому одразу ж було присвоєно.

Незважаючи на те, що пауерліфтинг - затратний вид спорту, і для досягнення високих спортивних результатів потрібне правильне та раціональне харчування, потрібні гроші й на спеціальне екіпірування, яке випускається лише за кордоном, потрібно завжди підтримувати форму, а це займає багато часу і сил, рідні та близькі підтримують хлопця у всьому. 

Сам же Олександр планує і надалі встановлювати рекорди на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Схожі новини