1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

Бердичівлянка Ірина Данилюк стала віце-чемпіонкою України з класичного жиму лежачи

03.04.2015 11:09Пауерліфтинг

Почесне «срібло» привезла з чемпіонату України з класичного жиму лежачи (за версією IPF) бердичівлянка Ірина Данилюк – фахівець спортивного клубу «Рось». Позмагатися за І місце до Мукачевого, де проходила першість, приїхали чимало чоловіків та жінок-важковиків різного віку – від шкільного та юніорського до дорослих. Наша землячка виступала у числі останніх – у ваговій категорії 52 кг. Вижала 92,5 кг – вагу, що рахується рекордом серед спортсменів-ветеранів. По суті, Іринине ІІ місце є досить умовним, адже від повної перемоги її віддалила якась сотня грамів власної ваги. Тим більше немає про що шкодувати, заявляє спортсменка: тренуватися вона ніколи не припиняла і виступати на престижних першостях, показуючи гарні результати, їй до вподоби.

Ірина Данилюк, фахівець СК «Рось», срібний призер чемпіонату України з класичного жиму лежачи: «Я даже не представляю, что когда-нибудь закончится моя профессиональная карьера: я еще чувствую в себе силы,, запал, спортивный дух, я еще не показала все свои силовые возможности. Так что буду продолжать работать, тем более работать есть над чем. По сути, мы с соперницей разделили I место: выжали одинаково – 92,5 кг. (это результат мастера спорта), но мой вес оказался на 120 г больше ее, поэтому ей присудили I место, а мне – II-е.»

Як фахівець «Росі» Ірина Данилюк готує до виступів своїх численних вихованців, більш-менш зрозуміло: підказки, зауваження, коригування і таке інше. Та хто направляє дії самого тренера, коли тій треба готуватися до відповідального виступу? Із цим у неї проблем немає, розповідає Ірина Данилюк: по-перше, за стільки років наставництва не важко спроектувати усі свої настанови на саму себе, ну а по-друге, деякі з її учнів набули такої майстерності, що вже і самі можуть щось підказати та запропонувати наставникові у випадку потреби.

Ірина Данилюк, фахівець СК «Рось», срібний призер чемпіонату України з класичного жиму лежачи: «У моих спортсменов есть опыт, к тому же у мене есть моя «правая рука» – спортсмен, с которым мы постоянно ездим на соревнования. У него также есть опыт, он видит меня со стороны и показывает мне в случае необходимости. Мы со стороны себя не видим, поэтому тут без подсказок не обойтись. Ну еще один стимул есть у меня – мои воспитанники.»

На жаль, у календарі змагань чемпіонат України, як той день народження – один раз на рік, нарікає Ірина Данилюк, так що, коли доведеться найближчим часом знову вийти до штанги, сказати важко. Але, принаймні, підсумовує, у неї є час, аби, як слід, попрацювати над помилками.

Ірина Данилюк, фахівець СК «Рось», срібний призер чемпіоату України з класичного жиму лежачи: «Жаль, что нет чемпионатов мира и Европы. Говорят, эти первенства пройдут где-то в 2018-м. Что ж, будем стараться и работать. Хочу попасть туда, стремлюсь к этому. Буду улучшать показатели, дабы установить рекорды Европы и мира.»

за матеріалами: ВІК

Теги: бердичівляни 

Схожі новини