1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

​Бердичівлянин Ярослав Грищук виграв Кубок Євразії з пауерліфтингу

04.12.2019 13:39Пауерліфтинг

Бердичівлянин, пауерліфтер Ярослав Грищук здобув першість та звання майстра спорту України на Кубку Євразії. Йому лише 17 років, та він вже виборов перші та призові місця на Чемпіонаті світу, Кубку Полісся та Кубку Євразії. І це за листопад 2019 року.

На Кубку Євразії за версією UPС Ярослав Грищук виграв перше місце в категорії тінейджери 16-17 років та звання майстра спорту України з пауерліфтингу у вправі підйом на біцепсу. Крім цього, за результатами участі в Кубку, Ярослав посів 2 місце у відкритій категорії OPEN, яке здобув за підняття штанги вагою у 75 кг.

Загалом же, в арсеналі нагород Ярослава Грищука 4 кубки, 15 медалей та 18 дипломів за результатами участі в численних чемпіонатах та кубках з пауерліфтингу.

Зокрема, на Чемпіонаті світу за версією WPRO в Києві, молодий бердичівлянин здобув два перших місця у вправі підйом на біцепс у категорії тінейджери 16-17 років. Та ще одне, перше місце, у цій же вправі, але вже у категорії OPEN, виконавши норматив КМС. Також почесне перше місце юнаку принесла вправа жим лежачи.

Після участі у Чемпіонаті світу, у листопаді 2019 року, Ярослав боровся за першість на Кубку Полісся за версією UPС. Як результат – два перших місця у вправі підйом на біцепс у категорії тінейджери 16-17 років та у відкритій категорії OPEN.