1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

У Житомирі відбувся І відкритий турнір із пауерліфтингу «Шалені домкрати». ФОТО

26.02.2018 16:14Пауерліфтинг

24 лютого у Житомирі пройшов Перший відкритий турнір із пауерліфтингу та окремих його вправ (жим лежачи, станова тяга, тяга штанги на біцепс та екстримальний жим) «Шалені домкрати». Організацію змагань ініціювала команда «Crazy Jacks» за підтримки Комітету пауерліфтингу України «UPC».

Участь у змаганнях взяли спортсмени із Житомира, Малина, Черкас, Києва, Лубен (Полтавська обл.) та інших куточків України. 

Відкриттям турніру стала наймолодша його учасниця – одинадцятирічна Тетяна Коростель із Малина. Свою майстерність вона продемонструвала у жимі лежачи та становій тязі подолавши штангу у 20 та 40 кг.

«Шалені домкрати» - це змагання, в яких спортсмени не тільки демонструють високий професіоналізм та підготовку, а ще й місце зустрічі «колег по штанзі», обмін досвідом, мотивація на нові здобутки. В Житомирі розвиток пауерліфтингу набирає обертів: на ці змагання приїздили учасники із різних куточків України. Надзвичайно приємно, що організацію змагань підтримали спонсори: місцеві підприємці, особлива подяка – місцевій владі. Важливо, коли спорт поважають, популіризують і підтримують, адже це не тільки здоров’я нації, а й культура» - зазначив голова «Федерації пауерліфтингу Житомирської області «Шалені домкрати» Ігор Данилов.

«Шалені домкрати» дав старт і дебютантам у спортивній кар’єрі. Турнір став першим для Галини Бабич, спортсменки із м. Лубни, Полтавської області, яка здобула «срібло» у екстримальному жимі, подолавши штангу

«Отримала колосальне задоволення від участі, встановила свій власний рекорд, пожавши штангу 19 разів. Тренуватися у залі я почала доволі пізно, спорт для мене зараз – це емоційна зарядка. Можливо сьогоднішній результат не такий високий як хотілося б, проте порцію мотивації тренуватися і приїхати ще – я отримала однозначно» - розповідає спортсменка Галина Бабич.

Справжній фурор серед спортсменів і глядачів викликав результат спортсмена Євгена Іванця із станової тяги, який поставив рекорд України за версією «UPC», здолавши штангу у 325 кг в екіпіруванні.

«Crazy Jacks» у соціальних мережах: https://www.facebook.com/zt.powerliftingteam/
«Crazy Jacks» на каналі «Ютуб» : https://www.youtube.com/channel/UCpY4khYhtxoKrCd98i

Спортивний Житомир

Схожі новини