1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

В Житомирі визначилися переможці Polesye Bench Press and Deadlift Cup

29.10.2014 10:53Пауерліфтинг
В суботу, 25 жовтня, в Житомирі відбувся Кубок Полісся з жиму лежачи, станової тяги та екстремального жиму Open Polesye Bench Press and Deadlift Cup. В змаганнях взяли участь майже три десятки спортсменів з Житомира, Новоград-Волинського, Малина, Бердичева, Шепетівки та Переяслав Хмельницького.

В жимі лежачи абсолютним чемпіоном став житомирянин Ігор Данілов із результатом 165 кілограм. У екстремальному жимі Данілов здобув срібло. Також перемогу у своїх вагових категоріях здобули і інші наші спортсмени - Дан Рабінович, Сергій Поліщук, Антон Чумак, Михайло Щєголєв та Василь Ковальчук.

- На жаль, на змагання приїхало дещо менше учасників, ніж ми розраховували. Дався взнаки насичений календар - зараз дуже багато турнірів відбувається. Але турнір відбувся, всі учасники залишилися задоволеними. Непогано показали себе господарі змагань - житомиряни. Будемо робити все можливе, щоб турнір став більш масовим і популярним, - прокоментував змагання Богдан Воробей, головний організатор змагань та президент Ukrainіan Powerlifting Association.
Теги: Житомир 

Схожі новини