1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

Житомирські спортсмени здобули вісім призових місць на Міжнародному чемпіонаті з пауерліфтингу

30.10.2017 12:26Пауерліфтинг

Спортсмени з Бердичева здобули вісім нагород на ІІ Міжнародному чемпіонаті з жиму лежачи, підйому на біцепс та багатоповторному жиму «2nd Beast Championship Kiev». Змагання відбулося у Києві 22 жовтня.

У чемпіонаті боролися чоловіки та жінки у восьми вагових та п'яти вікових категоріях (відкрита, підлітки, юніори, саб-ветарани та ветерани). Переможці визначаються за кращим результатом в кожній дисципліні окремо. Абсолютні чемпіони та призери у підйому на біцепс та жимі лежачи визначалися за формулою Шварца та Малоне. У багатоповторному жимі - за максимальною кількістю разів вижатої штанги в незалежності від вагової категорії.

Житомирську область на змаганні представляли четверо бердичівлян - представники спортивних клубів «Berdychiv SKY» та «Богатир» 

Ярослав Кожухівський став переможцем у багатоповторному жимі. Він також здобув друге місце у жимі лежачи. Дворазовим чемпіоном з багатоповторного жиму та жиму лежачи серед ветеранів став Микола Самонов.

Богдан Богатирчук у підйомі на біцепсі здобув друге місце. Ще один бердичівлянин Роман Построма виконав норматив майстра спорту України з жиму лежачи , а також виборов три призових місця.

Спортивний Житомир

Схожі новини